dolandırıcılık


Google'ın yeni özelliği dolandırıcılığın önünü kesecek!
Google'ın yeni özelliği dolandırıcılığın önünü kesecek! Google, dün paylaştığı bir gönderide kullanıcıları için güvenlik sağlayan yeni özelliğini duyurdu.
Ordulu vatandaş 380 bin TL dolandırıldı!
Ordulu vatandaş 380 bin TL dolandırıldı! Ordu’da ikamet eden 57 yaşındaki Haydar Göltaş, telefonda kendisini jandarma komutanı olarak tanıtan şüpheli tarafından ‘Peşinde dolandırıcılar var’ denilerek 380 bin TL dolandırıldı.
Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah olay iddiaları peş peşe sıraladı!
Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah olay iddiaları peş peşe sıraladı! Yeşilçam'ın ünlü ismi Hülya Koçyiğit'in 53 yaşındaki kızı Gülşah Soydan, şoke eden bir gerçekle karşı karşıya kaldı...
Amerikalı yapımcıyı İstanbul'dan dolandırdılar!
Amerikalı yapımcıyı İstanbul'dan dolandırdılar! İstanbul’da yaşayan kendisini Amerikan vatandaşı olarak tanıtan bir kişi, ABD’de yaşayan Lori E. isimli kadının 3 ayda 3 milyon dolarını (56 milyon lira) dolandırdı. Yaşanan olayla ilgili çalışma başlatan polis, biri Nijerya uyruklu 4 şüpheliyi yakaladı.
Böyle dolandırıcılık ne görüldü ne de duyuldu!
Böyle dolandırıcılık ne görüldü ne de duyuldu! Diyarbakır polisi, sahte arkadaşlık sitesi ile çağrı merkezi kurup, 'kadın arkadaş' ya da 'evlenme' vaadinde bulunarak para talep eden 'Alo Randevu' şebekesine yönelik çalışma başlattı.
Dolandırıcı ikizler vurgun parasını lüks hayata harcamış
Dolandırıcı ikizler vurgun parasını lüks hayata harcamış Yasadışı bahis oynatarak 37 milyon liralık vurgun yapan ikiz kardeşler R. ve K. T. lüks bir hayat yaşadı. R. T.’nin lüks tatillerde çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.
Mesut Pazarcı'nın Almanya'da 3 bin kişiyi dolandırdığı vurgunda gelişme
Mesut Pazarcı'nın Almanya'da 3 bin kişiyi dolandırdığı vurgunda gelişme Mesut Pazarcı, vatandaşın düğün takılarını toplayıp, “Kasamda dursun faiz vereyim” dedi. Üç ton külçe altın sertifikası sattı, kasadan 270 kilo altın çıktı. 3 yılda serbest kaldı.