dolandırıcılık


Paw Guards yöneticisi Erkin Erdoğdu tutuklandı
Paw Guards yöneticisi Erkin Erdoğdu tutuklandı Hayvan hakları derneği Paw Guards'ın yöneticilerinden Erkin Erdoğdu, hakkındaki 59 yıl 3 ay 24 gün kesinleşmiş hapis cezası kararı nedeniyle Ankara'da tutuklandı.
İşe yerleştirme vaadiyle 3,5 milyon liralık dolandırıcılığa 2 tutuklama
İşe yerleştirme vaadiyle 3,5 milyon liralık dolandırıcılığa 2 tutuklama Isparta'da 60'a yakın kişiyi kamu kurumlarında işe yerleştirme vaadiyle yaklaşık 3,5 milyon lira dolandırdığı belirlenen Erkan Akdeveci ve Ali Yılmaz, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Doğukan Manço'ya sesini taklit eden dolandırıcılar soruldu
Doğukan Manço'ya sesini taklit eden dolandırıcılar soruldu Doğukan Manço'nun sesini taklit ederek Ahmet Güvenç'i 2015'te bin lira dolandıran çete yakalandı.
Halk Bankası'nı hortumladılar! 12 kişi hakkında suç duyurusu
Halk Bankası'nı hortumladılar! 12 kişi hakkında suç duyurusu Kamuya ait Halk Bankası, bankayı dolandıran 12 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. Aralarında bankanın bir çalışanın da olduğu 12 kişiye dava açıldı.
Ünlü isimlerin sesini taklit ederek dolandırdılar!
Ünlü isimlerin sesini taklit ederek dolandırdılar! Doğukan Manço ve Erhan Güleryüz'ün sesini taklit eden çete üyelerinin, Demet Akalın, Beyazıt Öztürk gibi ünlülerden para istediği ortaya çıktı.
Kendilerini otel sahibi olarak tanıtıp 15 milyon TL dolandırdılar!
Kendilerini otel sahibi olarak tanıtıp 15 milyon TL dolandırdılar! İzmir'de, otel resepsiyonlarını arayarak, kendilerini otel sahibi olarak tanıtıp; otel için tadilat yapılacağını acil para göndermelerini söyleyen şüpheliler, otel çalışanlarından toplam 15 milyon TL dolandırdı. Polis ekiplerinin yaptığı geniş soruşturma kapsamında, 11 şüpheli gözaltına alındı.
Profesörleri dolandıran sahte polis şefi bu kez Bilecik'te ortaya çıktı!
Profesörleri dolandıran sahte polis şefi bu kez Bilecik'te ortaya çıktı! Aralarında, Prof. Nilüfer Narlı ile Prof. Ahmet Demirel’in de olduğu çok sayıda kişiyi telefonla dolandıran şebeke bu kez Bilecik’in bir köyünde ortaya çıktı.