dolandırıcılık


Deniz Akkaya: "Araç kiralarken dolandırıldım" Araç kiralamak isteyen Deniz Akkaya'nın başına gelmeyen kalmadı.
Aşkın cazibesine kapılan öğretmen 5.5 milyon lira dolandırdı! Ankara'da yaşayan öğretmen Ayten Kahraman'a (47) kendisini müteahhit ve gazi olarak tanıtan Adem Dolapçı (47) nişan yapıp 'evleneceğiz' diye kandırdığı talihsiz kadını yaklaşık 5.5 milyon lira dolandırdı.
Oyuncu çift Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'ya dolandırıcılık şoku! Rol aldıkları dizilerle adından söz ettiren çift, 2016 yılında hayatlarını birleştirdi. Geçen yıl 'Vay Babam Vay' filminde birlikte kamera karşısına geçen Albayram ile Kasabalı, burada da evli bir çifti canlandırdı.
İş kadınına korkunç tehdit: "Şikayetinizi geri çekmezseniz öldürürüz" Volkan Demirel'in Acarkent'te satın aldığı süper lüks villa olayı giderek büyüyor.
Avukattan 23 milyon liralık büyük vurgun! Ankara'da Avukat Adnan A. hakkında, hukuk müşaviri olarak çalıştığı elektrik dağıtım şirketini 23 milyon lira dolandırdığı iddiasıyla bakanlık izni ile Ankara Cumhuriyet Savcılığı'nca soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında ifadeye çağrılan Adnan A.'nın, ABD'ye kaçtığı ortaya çıktı.
Yiğit Marcus Aral hakkında dolandırıcılık suçlaması Lüks hayatıyla dikkat çeken Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'la ilgili iddialar akılları karıştırdı.
Hayırseverin villasını 'Aşevi yapacağız' diyerek sattılar Emekli albay Halil Gelendost, villasını aşevi yaptırmak için sattı. Parayı alan müteahhit Lütfü Yeşilsakız, aşevi yaptırmadı. Zaman içinde hem Gelendost hem de Yeşilsakız öldü, para buhar oldu.