dolandırıcılık


Ticaret tezgâhıyla 1.5 milyonluk gasp! Irak’tan gelen 4 iş insanı, tekstil ticareti yapmak için anlaştıkları iki kişinin arkadaşları tarafından gasp edildi. 185 bin dolarla kaçan zanlılar, operasyonla yakalanıp tutuklandı.
Ayşegül Cengiz'i sosyal medyada oyuna getirdiler Hem doktor hem de oyuncu olan Ayşegül Cengiz'in sosyal medya hesabına geçtiğimiz aylarda bir mesaj geldi.
Ünlü beyin cerrahı siber saldırganların hedefi oldu! Ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Derya Uludüz, siber saldırganların hedefi oldu.
Uyuşturucu baronunu da dolandırdılar ‘Bataklık Operasyonu’nda ilginç bir dolandırıcılık iddiası yer aldı. Uyuşturucu baronlarından Halil Arslantaş, uçak bileti satan Mahmut Yücel’in kendisini 42 milyon lira dolandırdığını söyledi.
Birevim mağdurları isyan etti: "Paramızı geri istiyoruz" Finansman ve Tasarruf Finansman Şirketleri Kanunu’nda yapılan değişiklikten sonra BDDK, 21 tasarruf finansman şirketinin tasfiyesine karar verdi.
Merhum yazarın ağabeyinden şok eden iddia! Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden tanınmış ünlü tarihçi, araştırmacı ve yazar Ali Narçin'in ağabeyi İbrahim Narçin, kardeşinin İran asıllı arkadaşı tarafından dolandırılmaya çalışıldığını bu şahısların kardeşini öldürüp evdeki tarihi eserleri ve paraları çaldığını ileri sürdü.
Asuman Dabak: "2.5 milyon lira dolandırıldım" Tavuk restoranı açmak isteyen oyuncu Asuman Dabak, ortak olmak üzere anlaştığı İsmail Derya tarafından 2,5 milyon lira dolandırıldığını ileri sürdü. Savcılık, Dabak’a ait çekleri imzalayarak sahtecilik suçu işleyen iş insanı hakkında dava açtı.