dolandırıcılık


Mehmet Aydın’a 60 sayfalık soru hazırlandı Ülkemizin en büyük dolandırıcılık olaylarından birisini gerçekleştirdiği öne sürülen Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın 3 Temmuz akşamı uçakla ülkemize getirildi.
Çıplak fotoğrafla tehdit ettiler! Jigololuk vaadiyle yaklaşık 100 bin kişiyi dolandıran ve bazı mağdurlara şantaj yapan çeteyle ilgili gelen bilgiler şok etti.
Mehmet Aydın'ın teslimiyeti bile kandırmacaymış Çiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan Mehmet Aydın önceki gece Türkiye’ye getirildi. Tosuncuk’un Brezilya’da hakkında verilen ‘sınır dışı kararı’ üzerine teslim olmak zorunda kaldığı ortaya çıktı.
Dolandırıcılar şimdi de turistlerin telefon hatlarına dadandı! Dolandırıcılar şimdi de turistlerin telefon hatlarına dadandı. Savcılığın ortaya çıkardığı sahtekarlık zincirine göre turistlerin Türkiye’de kısa süreli kullandığı hatlar çetelerin eline geçiyor. Bu hatlar hırsızlık ve dolandırıcılık için çetelerce kullanılıyor.
'Jigolo' ekibi tahliye edildi Jigololuk yaparak para kazanma vaadi ile yüzlerce kişiyi dolandırmakla suçlanan şebekeye yönelik yargılama süreci başladı. 91 sanıklı davada, mahkeme ilk duruşmada 18 tutuklunun tahliyesine karar verdi.
33 kuyumcuyu 8 milyon lira dolandırdılar! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kaçakçılık Suçları Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bakır karışımlı sahte altınla 33 esnafı dolandıran şebeke çökertildi.
Siber saldırganlar Nadide Sultan'ın hayatını kabusa çevirdi! Sibel saldırganların tuzağına bu kez de şarkıcı Nadide Sultan düştü...