Dolar


Taksim'de dolar dağıtanlar gözaltına alındı
Taksim'de dolar dağıtanlar gözaltına alındı İstanbul Taksim'de dolar dağıtan maskeli sosyal medya fenomenlerine İstanbul Emniyet'i operasyon yaptı. Gözaltına alınan 13 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Flaş! Dolar 27 TL'ye dayandı!
Flaş! Dolar 27 TL'ye dayandı! Dolar/TL, bugün bankalararası piyasanın açılışında 26,9640 seviyesinden işlem görüyor.
Dolar rekor tazeledi! 1 Euro 30 lirayı aştı!
Dolar rekor tazeledi! 1 Euro 30 lirayı aştı! Akaryakıt ve doğalgaz üzerinden alınan ÖTV oranlarındaki büyük artışın damga vurduğu hafta sonundan sonra yeni hafta, dolar/TL kurundaki rekorla başlamıştı. Dün 26,25 ile rekor kıran dolar kuru bugün 26,35 seviyesine çıkarak rekor tazeledi.
Avrasya Tüneli'ne büyük zam yolda!
Avrasya Tüneli'ne büyük zam yolda! Tüneli de dolar kuru vurdu! Avrasya Tüneli'ne zam yolda...
İngiliz Telegraph Gazetesi'nden Türkiye için skandal ifadeler
İngiliz Telegraph Gazetesi'nden Türkiye için skandal ifadeler Türk Lirası’nda durmayan değer kaybı, tatil planı yapan yabancıları sevindiriyor. İngiliz basını Türkiye için “Akdeniz’in en ucuz tatil yeri daha da ucuzladı” manşetini attı.
Bayram sonrası Dolar çarpacak! Benzine zam yolda
Bayram sonrası Dolar çarpacak! Benzine zam yolda Benzin fiyatlarına bayram tatili sonrası ilk günde büyük zam geliyor. Döviz kurlarındaki hızlı artış, akaryakıtta fiyatları artırıyor.
Dolar ve Euro 'yeni zirveyi' gördü!..
Dolar ve Euro 'yeni zirveyi' gördü!.. Yeni ekonomi yönetiminin attığı adımların ardından Dolar/TL yeni tarihi zirve olan 26,15 seviyesini gördü.