Ece Çeşmioğlu


Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin ismine karar verdi mi?
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin ismine karar verdi mi? Geçtiğimiz Haziran ayında dünyaevine girdiği Ece Çeşmelioğlu’nun hamile olduğu iddialarını doğrulayan oyuncu Taner Ölmez, "Kızım olacak” şeklinde konuştu.
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin cinsiyetini öğrendi
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin cinsiyetini öğrendi Taner Ölmez geçen sezon sonu final yapan “Mucize Doktor” dizisinde evlendiği Kemerburgaz’daki mekanda sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile haziran ayında nikah masasına oturmuştu.
Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den müjdeli haber
Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den müjdeli haber Geçen Haziran ayında nikah masasına oturan Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu’ndan sevindiren haber geldi.
Taner Ölmez'in eşi Ece Çeşmioğlu bebek mi bekliyor?
Taner Ölmez'in eşi Ece Çeşmioğlu bebek mi bekliyor? "Mucize Doktor" dizisi final yapan 34 yaşındaki oyuncu Taner Ölmez ile son olarak "Tutunamayanlar "dizisinde rol alan 30 yaşındaki oyuncu Ece Çeşmioğlu geçtiğimiz Haziran ayında evlenmişti.
Serenay Sarıkaya iddiası Çağatay Ulusoy'u çok kızdırdı!
Serenay Sarıkaya iddiası Çağatay Ulusoy'u çok kızdırdı! Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile dünyaevine girdi. Daha önce Medcezir dizisinde birlikte rol aldığı ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya da bu düğüne katıldı.
Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya pişti oldu
Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya pişti oldu Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez’in düğün töreni çıkışı basın mensupları tarafından görüntülendi.
Taner Ölmez-Ece Çeşmioğlu çifti evlendi!
Taner Ölmez-Ece Çeşmioğlu çifti evlendi! 'Mucize Doktor' dizisinde 'Ali Vefa' karakterine hayat veren Taner Ölmez, uzun süredir kendisi gibi oyuncu Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşıyordu.