Eda Gürkaynak


Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'ın Atina kaçamağı
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'ın Atina kaçamağı Başarılı oyuncu Birkan Sokullu ile sosyetik aşkı Eda Gürkaynak, modaya uydu.
Eda Gürkaynak: "Hayatımız toz pembe değil"
Eda Gürkaynak: "Hayatımız toz pembe değil" TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' adlı dizinin yıldızı Birkan Sokullu, hafta sonu sevgilisi Eda Gürkaynak ile Nişantaşı’nda görüntülendi.
Birkan Sokullu'nun sevgilisi apar topar Brezilya'ya gitti
Birkan Sokullu'nun sevgilisi apar topar Brezilya'ya gitti Cemiyet hayatının renkli ismi Eda Gürkaynak, kıştan yaza hızlı bir geçiş yaptı.
Birkan Sokullu dağda stres attı
Birkan Sokullu dağda stres attı TRT 1’deki "Masumlar Apartmanı"nın Han'ı Birkan Sokullu 2019 yazında kalbini Eda Gürkaynak'a kaptırmıştı.
Eda Gürkaynak zorbalığa uğradığını açıkladı
Eda Gürkaynak zorbalığa uğradığını açıkladı Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu ile yaşadığı beraberliğiyle magazin gündemine gelen Eda Gürkaynak'tan üzücü itiraf...
Eda Gürkaynak: "Flört etmek çok heyecan verici"
Eda Gürkaynak: "Flört etmek çok heyecan verici" Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu’nun sevgilisi Eda Gürkaynak Instagram hesabında gelen sorularını cevapladı.
Birkan Sokullu sevgilisini her adımından haberdar ediyor
Birkan Sokullu sevgilisini her adımından haberdar ediyor "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan oyuncu Birkan Sokullu, önceki gün yakın arkadaşı Serkan Keskin ile birlikte yemekte bir araya geldi. Aracından iner inmez Eda Gürkaynak'ı arayan ünlü oyuncu, sevgilisine mekana geldiklerine dair bilgi verdi.