Eda Taşpınar


Eda Taşpınar dedesinin izinden gidiyor Eda Taşpınar, heykeltıraş büyükbabası Kenan Yontunç’un izinden gidiyor.
Yüzleri gülmeyen çift: 'Eda Taşpınar ve Çağrı Atakan' Sosyetik güzel Eda Taşpınar, önceki gün oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Atakan, pandemi sürecinde sürekli önlem amaçlı test yaptırdıklarını ifade etti.
Ozan Dolunay'dan sarsıcı itiraf! Son olarak "İyi Günde Kötü Günde" dizisiyle ekrana gelen yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay, YouTube’daki ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu.
Eda Taşpınar Gucci’den altın kaplama küpe aldı Stiliyle 'İkoncan' lakabını alan sosyetik güzel Eda Taşpınar, Gucci’nin altın kaplama küpesini aldı.
Çağrı Atakan'ı Eda Taşpınar mı giydiriyor? Bir dargın bir barışık aşk yaşayan Eda Taşpınar ve oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan, önceki gün Arnavutköy'deydi.
Eda Taşpınar ve sevgilisi tepetaklak geldi! Geçtiğimiz günlerde el ele görüntülenen Eda Taşpınar-Çağrı Atakan çiftinden sürpriz paylaşım...
Eda Taşpınar sevgilisiyle el ele görüntülendi "İkoncan" lakabıyla maruf Eda Taşpınar 'Fikir ayrılığı yaşıyoruz' dediği oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan'la Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. "Bir dargın bir barışık" haberlerine rağmen ilişkilerine tam gaz devam eden ikili el ele görüntülendi.