Pınar Eliçe Eda Taşpınar'a çok sert çıktı: "Psikiyatrik heyetten geçmeli"

Pınar Eliçe, mescitte poz vermesi nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Eda Taşpınar hakkında çok sert ifadelerde bulundu.

Pınar Eliçe Eda Taşpınar'a çok sert çıktı: "Psikiyatrik heyetten geçmeli"

Eda Taşpınar, hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.

Savcılıktaki ifadesinde "İçerisinin bir ibadethane olduğunu düşünmemiştim. Bu durum için gerçekten üzgünüm" diyen Taşpınar, ifadesinin ardından adliyeden ayrıldı.

Taşpınar'ın, mescidinde poz verdiği otelden de "Derinden üzüldük, biz de tasvip etmiyoruz, fotoğraf bilgimiz dahilinde değildi" şeklinde açıklama geldi.


Pınar Eliçe Eda Taşpınar'a çok sert çıktı: "Psikiyatrik heyetten geçmeli"Bilal Özbilge'nin magazine yön veren programı "Beyaz Magazin" programında Pınar Eliçe "Müslüman mahallesinde büyümüş bir kızsın. Bir mekanın cami olup olmadığını anlamayacak kadar şuurunu ve aklını kaybetmiş olamazsın! Bu adli bir vaka değil, psikolojik bir vaka. Murat Bardakçı'nın sözlerine sonuna kadar katılıyorum. Akıl tutulması yaşayacak noktaya geldik. Bunun psikolojik tarafının ağır bastığını düşünüyorum. Bu tür insanların adli vakadan önce psikiyatrik bir heyetten geçmesi gerektiğini düşünüyorum" yorumunu yaptı.