Edis


Edis akrabalarını unutmadı
Edis akrabalarını unutmadı Sevilen şarkıcı Edis, şöhret basamaklarını hızla tırmanırken aile ve akraba çevresine gösterdiği vefayla takdir topladı.
Defne Samyeli ve Çağrı Telkıvıran'ın ortaklığı ilk meyvesini verdi
Defne Samyeli ve Çağrı Telkıvıran'ın ortaklığı ilk meyvesini verdi Genç müzisyen Çağrı Telkıvıran ile çıkan aşk haberlerni net bir dille yalanlayan Defne Samyeli, "Çağrı arkadaşım... Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki gizemli bir şey varmış ve yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden büyük rahatsızlık duyuyorum" ifadelerini kullanmıştı.
Genç şarkıcı Edis: "Yaralıyız, toparlayacağız"
Genç şarkıcı Edis: "Yaralıyız, toparlayacağız" Sevilen şarkıcı Edis, şarkını çıkardığı gün sakatlandığını açıkladı.
Edis sessizliğini yeni şarkıyla bozacak
Edis sessizliğini yeni şarkıyla bozacak Her çıkardığı şarkı hit olan şarkıcı Edis, sessizliğini yeni bir şarkıyla bozmaya hazırlanıyor.
Ünlü isimler Haluk Levent'in çağrısına kayıtsız kalmadı
Ünlü isimler Haluk Levent'in çağrısına kayıtsız kalmadı Haluk Levent’in yardım çağrısına birçok ünlü kayıtsız kalmadı ve deprem bölgesine bağışta bulundu.
Edis'ten Çağla Şıkel'e öyle bir gönderme geldi ki! Şok!
Edis'ten Çağla Şıkel'e öyle bir gönderme geldi ki! Şok! Genç popçu Edis, şaşırtan paylaşımıyla ünlü güzeli mi hedef aldı?
Sinem Kobal gecelerde efkar dağıtmıştı, peri masalı sona mı eriyor?
Sinem Kobal gecelerde efkar dağıtmıştı, peri masalı sona mı eriyor? Sinem Kobal önceki günlerde yakın arkadaşları Edis, Cemre Kemer, Deniz Yükseler ve Gülşen Aybaba ile sabaha kadar eğlenmişti. Ertesi sabah görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu soruları geçiştirerek konuyu Kadir İnanır'a bağlayarak dikkat dağıtmıştı.