Edis


Didem Şahin'den kızının Edis'le öpüşme fotoğrafına sert tepki
Didem Şahin'den kızının Edis'le öpüşme fotoğrafına sert tepki 31 yaşındaki popçu Edis'in Selami Şahin'in 26 yaşındaki kızı Meryem İrem Şahin ile öpüşürken çekilen görüntüleri magazin gündeminin en çok konuşulan olaylarının başında gelmişti.
Edis'in yanındaki gizemli sarışın kim çıktı?
Edis'in yanındaki gizemli sarışın kim çıktı? Son dönemin popüler isimlerinden 31 yaşındaki Edis'in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Ünlü şarkıcının Selami Şahin'in 26 yaşındaki kızı Meryem İrem Şahin ile yakınlaştığı ortaya çıktı.
Egemen Akkol: "Doğallığımı kaybetmeden yazmaya çalışıyorum"
Egemen Akkol: "Doğallığımı kaybetmeden yazmaya çalışıyorum" Daha önce çıkardığı "Kıyamet" ve "Boş Bir Gemi" ile dikkatleri çeken, şimdilerde ise "Ölmek İstedim" parçası ile müzikseverlerle buluşan rock müziğinin yeni sesi Egemen Akkol, dört yıldır sevilen sanatçı Edis'in vokali olarak müzik çalışmalarını sürdürüyor.
Tuğba Yurt'un Hande Yener'e itirazı var
Tuğba Yurt'un Hande Yener'e itirazı var Şarkıcı Tuğba Yurt, Number1 Türk FM’de Kadir Çetin’in programına bağlandı.
Hayranlarından Edis konserine yoğun ilgi
Hayranlarından Edis konserine yoğun ilgi Şarkıcı Edis, Galataport İstanbul'da sahne aldı.
Edis: "Zeynep Bastık ile yakın olmamız sürpriz değil"
Edis: "Zeynep Bastık ile yakın olmamız sürpriz değil" Şarkıcı Edis önceki akşam Arnavutköy’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Yılın 'En çok dinlenenleri' belli oldu
Yılın 'En çok dinlenenleri' belli oldu Dünya genelinde 381 milyondan fazla kullanıcısı olan Spotify, yılın en çok dinlenenlerini açıkladı.