Ekin Koç


Taş Kağıt Makas, yeni bölümü ile ekrana geliyor
Taş Kağıt Makas, yeni bölümü ile ekrana geliyor Kanal D’nin yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu", üçüncü bölümüyle ekrana gelecek.
Ozan Güven: "Harun karakterine kendimden çok şey kattım"
Ozan Güven: "Harun karakterine kendimden çok şey kattım" Kanal D’nin yeni dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu”nda “Harun Yakar” karakterine hayat veren oyuncu Ozan Güven, dizideki karakteriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Taş Kağıt Makas’ın ikinci bölüm tanıtımı ses getirdi
Taş Kağıt Makas’ın ikinci bölüm tanıtımı ses getirdi Kanal D’nin yeni dizisi Taş Kağıt Makas’ın ikinci bölüm tanıtım filmi yayınlandı. Yeni bölümün tanıtım filmi, hikâyeye dair merakı iyice yükseltirken; Büşra Korkmaz Cinayeti ile başlayan sürecin herkes için çetin geçeceğinin sinyalini verdi.
Taş Kağıt Makas'ın ilk bölümü beğeni topladı
Taş Kağıt Makas'ın ilk bölümü beğeni topladı Kanal D’nin yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" ilk bölümü ile ekrana geldi. Dizi, sürükleyici hikayesi ile izleyicinin dikkatini çekerken; 22 yaşındaki Büşra Korkmaz cinayetini kimin işlediği ise merak uyandırdı.
Taş Kağıt Makas için geri sayım başladı
Taş Kağıt Makas için geri sayım başladı Kanal D’nin yeni sezondaki dizilerinden “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” için geri sayım başladı. Bu çarşamba akşamı ilk bölümü ile görücüye çıkacak dizide, unutkan bir baba ile süper zeka bir oğulun hikayesi anlatılıyor.
"Taş Kağıt Makas"ın Umut’u Ekin Koç, yeni karakterini anlattı
"Taş Kağıt Makas"ın Umut’u Ekin Koç, yeni karakterini anlattı Kanal D’nin MF Yapım imzalı dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, 28 Şubat Çarşamba akşamı ilk kez ekrana gelecek.
'Taş Kağıt Makas' dizisinin afişi yayınlandı
'Taş Kağıt Makas' dizisinin afişi yayınlandı Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yayınlanan tanıtımları ile büyük beğeni toplayan “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.