Emir Sarıgül


Sibel Can ve Mübariz Mansimov'un dansı olay yarattı Sibel Can ve Mübariz Mansimov'un yıllar önce çekilen görüntülerdeki dansları olay yarattı.
Mehmet Ağar'ın Mübariz Mansimov'la görüntüleri ortaya çıktı! Mehmet Ağar-Mübariz Mansimov arasındaki Yalıkavak Marina'ya el koyma kavgası sürerken, ikilinin geçmişte 'yakın dost' oldukları görüntüler ortaya çıktı.
Fatoş Altınbaş'ın Sibel Can-Emir Sarıgül aşkına yorumu ne oldu? Sibel Can’la yıllardır konuşulan aşkı, geçtiğimiz günlerde belgelenen Emir Sarıgül bu yakalanmanın arkasında ünlü sanatçının olduğunu düşünüyor. Can ile Sarıgül’ün aşkının ortaya çıkmasına en çok sevinen de ‘ihanet’le suçlanan eski eş Fatoş Altınbaş.
Buket Aydın'dan zehir zemberek sözler: "Utanç duyuyorum" Buket Aydın, Emir Sarıgül ile Sibel Can olayından sonra ilk kez görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Buket Aydın'dan çarpıcı açıklamalar geldi.
Buket Aydın'dan gündem yaratacak Emir Sarıgül ve Sibel Can açıklaması Emir Sarıgül ve Sibel Can, geçtiğimiz günlerde özel yatta tatil yaparken yakalanmıştı. Sarıgül'ün Sibel Can ile tatil yaparken dört gün boyunca Buket Aydın'a çiçek gönderdiği konuşulurken ünlü sunucu sessizliğini bozarak gündem yaratacak ifadeler kullandı.
Emir Sarıgül'ün gözü hala Buket Aydın'da mı? Şarkıcı Sibel Can’la Ege’de özel yatla tatile çıkan Emir Sarıgül, eski aşkı Buket Aydın’ın da peşini bırakmamış. Sarıgül’ün Sibel Can’la tatildeyken bile 4 gün boyunca Buket Aydın’a çiçek yollayarak barışmak istediği ortaya çıktı.
Emir Sarıgül - Sibel Can aşkında yeni gelişme! Aşk yaşayan Emir Sarıgül ile Sibel Can, birlikte özel yatla çıktıkları mavi turda ilk kez birlikte görüntülenmişti.