Emir Sarıgül


Emir Sarıgül - Sibel Can aşkında yeni gelişme! Aşk yaşayan Emir Sarıgül ile Sibel Can, birlikte özel yatla çıktıkları mavi turda ilk kez birlikte görüntülenmişti.
Emir Sarıgül'den Buket Aydın'a olay gönderme Emir Sarıgül ile ünlü şarkıcı Sibel Can'ın birlikte tatil yaptığı dün basında yer alan fotoğrafla belgelenmişti.
Sibel Can - Emir Sarıgül aşkı belgelendi! Birlikte değiliz demişlerdi ama tv100 Emir Sarıgül ile ünlü şarkıcı Sibel Can'ın birlikte tatil yaptığını gösteren fotoğrafa ulaştı.
EMİR SARIGÜL VE SİBEL CAN'IN FOTOĞRAFLARINI REVNA DEMİRÖREN Mİ YAYINLATMADI? Buket Aydın ile ayrılan hızlı çapkın Emir Sarıgül'ün Sibel Can ile Bodrum'da tatil yaptığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.
EMİR SARIGÜL-SİBEL CAN AŞKININ MARMARİS'TEKİ FOTOĞRAFLARI NASIL YOK EDİLDİ? Sibel Can, bayram tatili için soluğu Bodrum’da aldı. Buket Aydın’dan yeni ayrılan hızlı çapkın Emir Sarıgül’ün teknesinde yaz sezonunu açtı.
Sibel Can - Emir Sarıgül dedikodusu magazin gündemini salladı! Sibel Can, bayram tatili için soluğu Bodrum’da aldı. Buket Aydın’dan yeni ayrılan Emir Sarıgül’ün teknesinde yaz sezonunu açtı.
'Mehmet Ağar'ın oğlunu tecavüzden şikayet eden kadın ertesi gün ölü bulundu' Sedat Peker, 'Her şeyi anlatacağım, madem öyle hepimiz bilelim' diyerek AKP Milletvekili Tolga Ağar hakkında iddialarda bulundu.