Emir Sarıgül


Sibel Can'ın seçtiği elbise 'Bebek mi, göbek mi' dedirtti
Sibel Can'ın seçtiği elbise 'Bebek mi, göbek mi' dedirtti Sibel Can'ın geçtiğimiz gün verdiği konserinde giydiği kırmızı kostümü sosyal medyanın diline düştü.
Sibel Can ve Emir Sarıgül gecelerde sobelendi!
Sibel Can ve Emir Sarıgül gecelerde sobelendi! Sibel Can ve Emir Sarıgül'ün ilişkisi tam gaz sürüyor! Dün gece başbaşa sobelendiler...
Gülben Ergen ve Okan Bayülgen sürpriz programda buluşacak
Gülben Ergen ve Okan Bayülgen sürpriz programda buluşacak Sevilen sanatçı Gülben Ergen ve ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, "Tarafını Seç" diyecek.
EMİR SARIGÜL BUKET AYDIN'I KADINLAR TUVALETİNDE DARP MI ETTİ?
EMİR SARIGÜL BUKET AYDIN'I KADINLAR TUVALETİNDE DARP MI ETTİ? Emir Sarıgül aşk yaşadığı Buket Aydın'ı Akmerkez'de darp mı etti? İşte o gün Akmerkez'de yaşananlar!
Buket Aydın'a canlı yayında Emir Sarıgül soruldu
Buket Aydın'a canlı yayında Emir Sarıgül soruldu Buket Aydın, Sibel Can’la teknede görüntülenen sevgilisi Emir Sarıgül için “Bu konu benim için kapandı” demişti.
Buket Aydın'ın estetiksiz hali Trend Topic oldu
Buket Aydın'ın estetiksiz hali Trend Topic oldu Emir Sarıgül'le ilişkisiyle ve paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Buket Aydın son pozlarından sonra yine olay oldu. Aydın'ın estetiksiz hali yine gündeme geldi.
Sibel Can'dan 'Emir Sarıgül' şartı!
Sibel Can'dan 'Emir Sarıgül' şartı! 6 yıldır aşk yaşadığı iddia edilen Sibel Can-Emir Sarıgül, geçtiğimiz mayıs ayında Bodrum’da yakalanmıştı. Aşkını gizli yaşamak isteyen Sibel Can, sahne alacağı otellerle yaptığı sözleşmeye tek bir şart koştu: "Gazeteci de istemem, röportaj da vermem"