Emir Sarıgül


Buket Aydın "Habeş maymunu" benzetmesini Emir Sarıgül'e mi yaptı?
Buket Aydın "Habeş maymunu" benzetmesini Emir Sarıgül'e mi yaptı? "Herkesin 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutluyorum. Gerekirse kuşu sevin, köpeği sevin, kediyi sevin... Karaktersiz habeş maymunlarını tepenize çıkaracağınıza bunları sevin daha iyi" diyen Aydın'ın, 'Habeş maymunu' benzetmesini eski sevgilisi Emir Sarıgül'e yaptığı iddia edildi.
Emir Sarıgül ve Fatoş Altınbaş sevgilileriyle pişti oldu!
Emir Sarıgül ve Fatoş Altınbaş sevgilileriyle pişti oldu! Yeni aşklara yelken açan eski eşler Emir Sarıgül ve Fatoş Altınbaş cephesinden bomba bir pişti haberi!
EMİR SARIGÜL HAKKINDA EŞİNİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİRDİ İDDİASI
EMİR SARIGÜL HAKKINDA EŞİNİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİRDİ İDDİASI Aylardır konuşulan Fatoş Altınbaş- Burak Kaya aşkı geçtiğimiz aylarda ilk olarak Bodrum tatili dönüşü havalimanında görüntülenerek belgelenmişti.
Sibel Can'ın seçtiği elbise 'Bebek mi, göbek mi' dedirtti
Sibel Can'ın seçtiği elbise 'Bebek mi, göbek mi' dedirtti Sibel Can'ın geçtiğimiz gün verdiği konserinde giydiği kırmızı kostümü sosyal medyanın diline düştü.
Sibel Can ve Emir Sarıgül gecelerde sobelendi!
Sibel Can ve Emir Sarıgül gecelerde sobelendi! Sibel Can ve Emir Sarıgül'ün ilişkisi tam gaz sürüyor! Dün gece başbaşa sobelendiler...
Gülben Ergen ve Okan Bayülgen sürpriz programda buluşacak
Gülben Ergen ve Okan Bayülgen sürpriz programda buluşacak Sevilen sanatçı Gülben Ergen ve ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, "Tarafını Seç" diyecek.
EMİR SARIGÜL BUKET AYDIN'I KADINLAR TUVALETİNDE DARP MI ETTİ?
EMİR SARIGÜL BUKET AYDIN'I KADINLAR TUVALETİNDE DARP MI ETTİ? Emir Sarıgül aşk yaşadığı Buket Aydın'ı Akmerkez'de darp mı etti? İşte o gün Akmerkez'de yaşananlar!