Emir Sarıgül


Sibel Can'ın indiği tekneye Buket Aydın bindi! Sibel Can’la yakalanan Emir Sarıgül’ün evlenme teklifini “Evlenmek istemiyorum” diyerek reddeden Buket Aydın, önceki akşam Yeniköy’de Emir Sarıgül’ün teknesine binerken kameralara yakalandı.
Buket Aydın evlilik haberini yalanlasa da Bülent Cankurt 'Evlenecekler' diyor! Ünlü sunucu Buket Aydın, dün Bülent Cankurt'un "Emir Sarıgül-Buket Aydın" haberini net bir dille yalanlasa da, Bülent Cankurt bugün ikilinin evleneceğini hatta nikahın son anda iptal olduğunu yazdı.
Evleneceğini Bülent Cankurt'tan öğrenen Buket Aydın isyan etti Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt imzalı habere göre ünlü sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile bugün nikah masasına oturacaktı...
Buket Aydın ve Emir Sarıgül evleniyor mu? Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt'tan "Spiker Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleniyor!" iddiası... Emir Sarıgül ile Sibel Can geçtiğimiz haftalarda yatta yakalanınca olay olmuştu...
Emir Sarıgül ile aşk yaşayan Sibel Can'dan yıllar sonra bikinili poz Geçtiğimiz haftalarda iş insanı Emir Sarıgül ile Marmaris’te teknede görüntülenen Sibel Can’ın o güne ait başka bir karesi ortaya çıktı.
Barış Terkoğlu'nun yazdığı dünürler Altınbaşlar ve Sarıgüller mi? “Paranın üstüne yattı" denen dünür, “gerçekte var olmayan ve faal halde bulunmayan gemi, yat ve benzeri deniz araçlarına usulsüz yöntemlerle akaryakıt almak ve bu akaryakıt üzerinden haksız kazanç elde ederek vergi kaçırmak" ile suçlanıyordu.
Sibel Can ve Mübariz Mansimov'un dansı olay yarattı Sibel Can ve Mübariz Mansimov'un yıllar önce çekilen görüntülerdeki dansları olay yarattı.