Emre Kınay


Alican Yücesoy Ulu Önder Atatürk'ü canlandıracak
Alican Yücesoy Ulu Önder Atatürk'ü canlandıracak Aslıhan Güner'in Zübeyde Hanım'a hayat vereceği “Zübeyde Analar Oğullar” filminde Mustafa Kemal'e kimin hayat vereceği merak konusu olmuştu.
Emre Kınay'dan konuşulacak Evrim Alasya açıklaması
Emre Kınay'dan konuşulacak Evrim Alasya açıklaması Emre Kınay ile Evrim Alasya 6 yıldır "İki Bekar" oyununda başrolü paylaşıyor...
"Tozluyaka" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
"Tozluyaka" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi FOX'ta yayın hayatına başlayan "Tozluyaka" dizisinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar gibi isimler oyunculukları ile ekranda beğeniyle izleniyordu.
Emre Kınay’ın yargılandığı davada karar açıklandı
Emre Kınay’ın yargılandığı davada karar açıklandı İstanbul Beyoğlu'ndaki bir mekanda arkadaşıyla yemek yerken kendisini görüntüleyen muhabire hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasıyla yargılanan oyuncu Emre Kınay hakkında karar verildi.
Savcı, Emre Kınay’a ceza verilmemesini istedi
Savcı, Emre Kınay’a ceza verilmemesini istedi Sokağa çıkma yasaklarında Beyoğlu Cihangir’de bir mekanda arkadaşıyla akşam yemeği yiyen oyuncu Emre Kınay, çıkışta kendisini görüntüleyen muhabir Mustafa Ağdağ ile tartıştı.
Evrim Alasya: "Emre Kınay kısmetimi kapattı"
Evrim Alasya: "Emre Kınay kısmetimi kapattı" Ünlü oyuncu Evrim Alasya, adının uzun süredir aşk dedikodularına karıştığı Emre Kınay ile ilgili bir itirafta bulundu.
"Son Nefesime Kadar" dizisinden erken veda
"Son Nefesime Kadar" dizisinden erken veda FOX Tv'nin Pastel Film imzalı "Son Nefesime Kadar" dizisi için final kararı alındı.