Engin Altan Düzyatan


Neslişah Alkoçlar neden marketlerin kapısında yattı? Oyuncu Engin Altan Düzyatan ile mutlu bir evliliği olan Neslişah Alkoçlar, "Market zincirlerinin kapısında yattım" itirafında bulundu.
Düzyatan çifti fotoğrafları çekilince neden panikledi? "Diriliş Ertuğrul" dizisiyle kariyerinde büyük bir yükseliş yaşayan Engin Altan Düzyatan önceki gün eşi Neslişah Alkoçlar ile objektiflere takıldı.
Neslişah Alkoçlar cephesinde merak uyandıran gelişme Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan çiftinin ikinci çocukları Alara, 2018 yılının Ağustos ayında Amerika'da dünyaya gelmişti...
Engin Altan Düzyatan ve Belçim Bilgin hafta sonu sete çıkıyor Belçim Bilgin ile Engin Altan Düzyatan'ın başrollerini paylaştığı "Babamın Kemanı" adlı sinema filminin çekimleri başlıyor.
Engin Altan Düzyatan ve Belçim Bilgin'in sürpriz buluşması TRT 1 için çekilen "Barbaros" dizisine hazırlanan Engin Altan Düzyatan, yeni bir film anlaşmasına imza attı.
Engin Altan Düzyatan: "Beni yakaladınız!" Oyuncu Engin Altan Düzyatan, önceki gün Levent'teki bir benzin istasyonunda aracının içinde öğle yemeği yerken görüntülendi.
Neslişah Alkoçlar soluğu Uludağ'da aldı Engin Altan Düzyatan geçen perşembe erkek arkadaşları ile Muğla’ya kampa gidince eşi Neslişah Alkoçlar çocukları ile birlikte Uludağ’ın yolunu tuttu.