Engin Altan Düzyatan


Engin Altan Düzyatan neye uğradığına şaşırdı! Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, akülü arabaya ihtiyaçları olduğunu belirten Hacı Emin C. ve Kemal K. tarafından dolandırıldı. Bu kişilere 3 bin lira gönderen oyuncu, durumu anlayınca şikayette bulundu ve nitelikli dolandırıcılık suçundan dava açıldı.
'Barbaroslar' dizisiyle ilgili flaş gelişme Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe'yi buluşturan "Barbaroslar" dizisi hakkında yeni gelişme.
Şeyma Korkmaz'a iddialı projeden teklif Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe'nin oynayacağı "Barbaros" dizisinin kadın oyuncusu için Şeyma Korkmaz'a teklif götürüldü.
Diriliş Ertuğrul dizisine Pakistan'da yoğun ilgi Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı "Diriliş Ertuğrul" dizisi, Pakistan'da rekor kırdı.
İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı BBC yapımı "The Serpent" dizisindeki rolüyle uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam eden İlker Kaleli, imdb’nin zirvesine yerleşti.
Belçim Bilgin yeni filminde piyano çalacak Engin Altan Düzyatan ile birlikte rol aldığı "Babamın Kemanı" adlı sinema filminin çekimlerini tamamlayan Belçim Bilgin, ara vermeden başka bir proje için hazırlıklara başladı.
Belçim Bilgin renkli alışveriş tarzıyla dikkat çekti Oyuncu Belçim Bilgin, önceki gün Zorlu Center’da görüntülendi.