Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'yu "Çöp Adam" heyecanı sardı
Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'yu "Çöp Adam" heyecanı sardı Yakında Star ekranlarından izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan "Çöp Adam" dizisinin afişi yayınlandı.
"Çöp Adam" dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor
"Çöp Adam" dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı "Çöp Adam", Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınıyor.
Engin Altan Düzyatan'dan "yüksek takipçi" göndermesi
Engin Altan Düzyatan'dan "yüksek takipçi" göndermesi Bugünlerde Elçin Sangu ile başrolü paylaştığı "Çöp Adam" dizisinin setinde olan Engin Altan Düzyatan çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Düzyatan ailesi hız tutkunu çıktı
Düzyatan ailesi hız tutkunu çıktı Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan gibi çocukları Emir Aras ve Alara'da adrenalin ve hız tutkunu.
Engin Altan Düzyatan'dan eşine aşk dolu bakışlar
Engin Altan Düzyatan'dan eşine aşk dolu bakışlar Yakışıklı aktör Engin Altan Düzyatan dün akşam eşi Neslişah Alkoçlar’la bir etkinlikte ev sahipliği yaptı.
Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan 'Çöp Adam'da buluştu
Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan 'Çöp Adam'da buluştu İlk tanıtımla büyük ilgi gören "Çöp Adam" dizisi çok yakında Star’da izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Uraz Kaygılaroğlu 1 yıllık anlaşma imzaladı
Uraz Kaygılaroğlu 1 yıllık anlaşma imzaladı Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni dizi projesi merak konusuydu.