"Çöp Adam" dizisi yeni sezon çekimlerine başladı

Star TV'de yayınlanan Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu'yu buluşturan "Çöp Adam" dizisinin ikinci sezon çekimleri bugün başladı.

"Çöp Adam" dizisi yeni sezon çekimlerine başladı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Star TV‘nin çarşamba günü seyirciyle buluşan OGM Pictures imzalı dizisi “Çöp Adam”ın ikinci sezon çekimleri başladı.

Sezon finalinin ardından diziden 6 oyuncu birden ayrılmıştı.


"Çöp Adam" dizisi yeni sezon çekimlerine başladı


Ekibine Derya Alabora ve Aytek Şayan’ın “Viran” ve “Sarp" rolleriyle katıldığı “Çöp Adam”ın senaristi değişmiş, Meriç Demiray, Volkan Sümbül, Okan Başar Bahar ve Pınar Göktaş projenin yazımını devralmıştı.

İpek’in (Ezgi Çelik), Peri (Elçin Sangu) ile Tamer’in (Engin Altan Düzyatan) bebeği Devrim’i kaçırmasıyla projenin hikâyesi çok daha heyecanlı bir hale gelmişti. 

Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden yola çıkılarak yazılan diziyi başarılı isim Çağrı Vila Lostuvalı yönetiyor."Çöp Adam" dizisi yeni sezon çekimlerine başladı - Resim : 2


Dizide ayrıca Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Lila Gürmen, Cankat Aydos, Ezgi Çelik, Öykü Naz Altay ve Füsun Demirel, Salih Kalyon ve Tilbe Saran gibi başarılı oyuncular rol alıyor.