Füsun Demirel


Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu sete çıkıyor
Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu sete çıkıyor OGM Pictures’ın içerik anlaşması yaptığı “Çöp Adam” dizisi bu hafta sete çıkıyor.
Füsun Demirel ve Salih Kalyon hakkında flaş gelişme
Füsun Demirel ve Salih Kalyon hakkında flaş gelişme Usta oyuncular Füsun Demirel ve Salih Kalyon merakla beklenen projeye dahil oldu.
Füsun Demirel'in rolü Aliye Uzunatağan'a emanet
Füsun Demirel'in rolü Aliye Uzunatağan'a emanet Show TV'nin merakla beklenen dizisi "Kızılcık Şerbeti"nde önemli bir değişiklik yaşandı.
"Kızılcık Şerbeti" sürpriz isimleri buluşturdu
"Kızılcık Şerbeti" sürpriz isimleri buluşturdu Show TV'nin iddialı dizisi "Kızılcık Şerbeti" dizisinin çekimleri başladı.
"Zeytin Ağacı" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
"Zeytin Ağacı" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi "Zeytin Ağacı" dizisi Netflix’te seyirciyle buluşmuş ve büyük bir ilgi görmüştü.
"Kızılcık Şerbeti" dizisi sete çıkıyor
"Kızılcık Şerbeti" dizisi sete çıkıyor İki farklı uçtaki ailenin çocuklarının yaşadıkları aşkla başlayan büyük çatışma ve birbirlerini anlama sürecinin etkili bir dille anlatıldığı Gold Film’in Show TV için hazırladığı “Kızılcık Şerbeti” dizisi sete çıkıyor.
Zeytin Ağacı dizisi rekor kırdı
Zeytin Ağacı dizisi rekor kırdı Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Boncuk Yılmaz, Füsun Demirel, Fırat Tanış ve Seda Bakan'ın başrollerini paylaştığı "Zeytin Ağacı" dizisi, beşinci haftasında izlenme rekoru kırarak bunu başaran ilk Türkiye yapımı dizisi oldu.