Engin Öztürk


Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi apar topar bitiriliyor!
Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi apar topar bitiriliyor! Kadrosunda birbirinden ünlü isimleri buluşturan diziden şaşırtıcı haber geldi.
Oyuncu Engin Öztürk apar topar ameliyata alındı! Sağlık durumu nasıl?
Oyuncu Engin Öztürk apar topar ameliyata alındı! Sağlık durumu nasıl? Yakışıklı oyuncu Engin Öztürk'ün apar topar ameliyata alındığı öğrenildi.
"Sıfırıncı Gün" dizisinde sarsıcı ayrılık!
"Sıfırıncı Gün" dizisinde sarsıcı ayrılık! Ekranın ilgiyle izlenen polisiye dizisi "Sıfırıncı Gün" dizisinde çok konuşulacak bir ayrılık yaşandı.
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik!
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik! Ekranın ilgiyle izlenen polisiye dizisi "Sıfırıncı Gün"de çok konuşulacak bir değişiklik yaşandı.
"Sıfırıncı Gün" dizisi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu
"Sıfırıncı Gün" dizisi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici aksiyon sahneleriyle dikkat çeken "Sıfırıncı Gün"ün afişi yayınlandı.
'Sıfırıncı Gün' dizisinin çekimleri Makedonya'da başladı
'Sıfırıncı Gün' dizisinin çekimleri Makedonya'da başladı Başrolünü Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın paylaşacağı 'Sıfırıncı Gün' dizisinin hazırlıkları tamamlandı.
Engin Öztürk son görüntüsüyle şaşırttı
Engin Öztürk son görüntüsüyle şaşırttı Yakışıklı oyuncu Engin Öztürk, önceki gece Armutlu'daki bir mekan çıkışında görüntülendi.