Engin Öztürk

Engin Öztürk'ten 'sevgili' çıkışı!
Engin Öztürk'ten 'sevgili' çıkışı! Kız arkadaşlarıyla görüntülenen Engin Öztürk, çıkışta esprili bir dille gazetecilerin merakını giderdi: “Sevgilim var diye sizi telefonla arayıp haber vermem ama olursa da saklamam!”
Engin Öztürk ile İrem Helvacıoğlu partner oldu
Engin Öztürk ile İrem Helvacıoğlu partner oldu Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu setlere iddialı bir projeyle dönüyor.
Cansu Dere: "Timur Savcı ne dediyse doğrudur"
Cansu Dere: "Timur Savcı ne dediyse doğrudur" Bir dönem ‘Muhteşem Yüzyıl’da oynayan Cansu Dere'ye, Timur Savcı’nın Meryem Uzerli için söylediği “Diziyi bırakması şımarıklıktı” açıklaması soruldu. Dere'den, Savcı'ya destek geldi.
Aras Bulut İynemli içini Engin Öztürk'e döktü
Aras Bulut İynemli içini Engin Öztürk'e döktü Aras Bulut İynemli ile altı yıldır birlikte olduğu Bige Önal’ın ayrılık haberi önceki gün basında yer almıştı.
Engin Öztürk'ün aklı sakin yerlerde
Engin Öztürk'ün aklı sakin yerlerde Oyuncu Engin Öztürk, geçtiğimiz günlerde markanın yaz koleksiyonu için Göcek’te objektif karşısına geçti.
Engin Öztürk'ün tüm planları altüst oldu!
Engin Öztürk'ün tüm planları altüst oldu! Yakışıklı oyuncu Engin Öztürk, önceki gün Zekeriyaköy'de objektiflere takıldı.
Demet Özdemir dizi finalinde gelinlik giydi
Demet Özdemir dizi finalinde gelinlik giydi "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde, 'Zeynep' karakterini canlandıran Demet Özdemir, beyazlar içinde verdiği pozla sosyal medyayı salladı.