Engin Polat

Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı
Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12'si tutuklandı.
Dilan Polat ifadesi alınırken baygınlık geçirdi!
Dilan Polat ifadesi alınırken baygınlık geçirdi! Dilan Polat sulh ceza hakimliğinde ifade verdiği esnada baygınlık geçirdi. Koridora çıkarılan Dilan Polat’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Polat çiftinin tutuklamaya sevk gerekçesi ortaya çıktı
Polat çiftinin tutuklamaya sevk gerekçesi ortaya çıktı Dilan ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 16 şüphelinin tutuklanma talebi ile sevk gerekçesi ortaya çıktı.
Polat çiftinin paraları aktardıkları hesap ortaya çıktı!
Polat çiftinin paraları aktardıkları hesap ortaya çıktı! Gündemden düşmeyen Dilan ve Engin Polat çiftinin paraları Ankara'daki bir medikal firması üzerinden bazı kişilerin hesaplarına aktardığı iddia edildi.
Dilan Polat ve Engin Polat tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi
Dilan Polat ve Engin Polat tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi Kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 16'sı tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. 2 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmak üzere hakimliğe sevk edildi.
Müge Dağıstanlı, Polat çiftini yazdı: "Nasıl başlamıştı, bak nasıl bitti"
Müge Dağıstanlı, Polat çiftini yazdı: "Nasıl başlamıştı, bak nasıl bitti" Müge Dağıstanlı: "Görgüsüzlük, lüks şöhret, güzellik merkezleri, milyon dolarlar... Ortalıkta dolaşan dedikodular, toplumun tepkisi, şaibe derken MASAK'ın radarına giren şirketler... Sonra bir gece baskını, gözaltı ve adliye koridorları. İnsan düşünmeden edemiyor: Nasıl başlamıştı, bak nasıl bitti"
İfadeleri alınan Polat çiftinin adliyeye sevki sırasında dikkat çeken detaylar
İfadeleri alınan Polat çiftinin adliyeye sevki sırasında dikkat çeken detaylar Dilan ve Engin Polat çiftinin aralarında bulunduğu 18 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında otobüse binen Sıla Doğu'nun kolundaki plastik kelepçeyi çıkardığı görüldü.