Erol Özmandıracı


Naz Elmas'ın evliliğinde kriz mi yaşanıyor?
Naz Elmas'ın evliliğinde kriz mi yaşanıyor? Oyuncu Naz Elmas ve Erol Özmandıracı’nın evliliğinde kriz çıktığı iddia edilmişti. Haklarında çıkan haberlere Elmas'tan cevap geldi.
Naz Elmas ve Erol Özmandıracı birbirlerini sildi
Naz Elmas ve Erol Özmandıracı birbirlerini sildi Oyuncu Naz Elmas ile iş insanı Erol Özmandıracı, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çift, son dönemde yaşadıkları sorunlarla gündeme geliyor.
Naz Elmas denize girdiğine bin pişman oldu
Naz Elmas denize girdiğine bin pişman oldu Naz Elmas ile iş insanı eşi Erol Özmandıracı kışın sık sık Göcek’e gitmiş, denize girmişti. Bir süre önce Maldivler’de tatil yapan çift hafta sonu yine Göcek’teki teknelerindeydi.
Naz Elmas ve Erol Özmandıracı soluğu Maldivler'de aldı
Naz Elmas ve Erol Özmandıracı soluğu Maldivler'de aldı Oyuncu Naz Elmas ile Aralık 2019’da evlendiği iş insanı Erol Özmandıracı soğuk havayı hiç sevmeyenlerden.
Naz Elmas'tan müjdeli haber!
Naz Elmas'tan müjdeli haber! Erol Özmandıracı ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Naz Elmas, bugünlerde tatlı bir telaşı yaşıyor...
Erol Özmandıracı'nın eski sevgilisiyle davasında yeni gelişme!
Erol Özmandıracı'nın eski sevgilisiyle davasında yeni gelişme! Geçtiğimiz yıl Aralık ayında oyuncu Naz Elmas'la nikah masasına oturan iş insanı Erol Özmandıracı'ya kızının annesi Merve Nur Başbuğ'dan ağır suçlamalar gelmiş ve ikili mahkemelik olmuştu.
Naz Elmas ve eşi Göcek'te denize girdi
Naz Elmas ve eşi Göcek'te denize girdi Güzel oyuncu Naz Elmas, önceki gün Göcek'te bulunan Bedri Rahmi Koyu'nda denize girdi.