estetik


Çağla Şıkel yeni haftayı 'yeni yüzüyle' selamladı Çağla Şıkel bugüne kadar estetiği olmadığını söyleyip “Botoks yaptırıyorum. Cildim için maske, krem, serum aklınıza ne gelirse kullanıyorum” demişti.
Ebru Yaşar: "Yerimde saysaydım yüzüme bakılmazdı" Yıllar içindeki değişimiyle sürekli gündeme gelen Ebru Yaşar, “Yerimde saysaydım o zaman yüzüme bakılmazdı. Değiştiğim için mutluyum” dedi.
65 yaşında damat olan estetikçi 5. ayda boşanıyor! Ünlü estetik cerrah Serdar Eren'in 65 yaşında sessiz sedasız ikinci kez damat olduğu ortaya çıkmıştı.
Aleyna Tilki estetik faciası mı yaşadı? Gittiği Londra'da canı sıkılan Aleyna Tilki, sosyal medyada takipçileriyle buluştu. Yaşından büyük laflar etmesiyle gündem olan Aleyna Tilki'nin bu kez şişkin dudakları dikkatlerden kaçmadı.
Şevval Şahin: "Ne silikon var ne dolgu!" Türkiye Güzeli Şevval Şahin, önceki gün takipçilerinin sorularını yanıtladı.
Deniz Seki: "Askı yok, botoks var" Geçen yaz 76 kiloya çıkan Deniz Seki, yaşam koçu Şeyda Coşkun'un yardımıyla 8 ayda 22 kilo vererek 54 kiloya düştü.
Bir dizi estetik operasyon geçiren Melisa Aslı Pamuk şaşırttı 2011 yılında Türkiye Güzeli olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk da estetik operasyon geçirdi.