estetik


"Hande Erçel dişi" yaptırmak isteyen modacı bin pişman oldu! Porselen diş estetiği yaptırmak için İngiltere’den gelen modacı Şule Cooper’ın başına gelmeyen kalmadı. Cooper’ın sorunlu dişleriyle birlikte sağlam dişlerini de kesen diş hekimi, bir süre sonra ‘Yapmıyorum’ diyerek tedaviyi yarım bıraktı.
Alişan savcıya ifade verdi Yaptırdığı yağ aldırma operasyonu sonucu vücudunda kalıcı hasar meydana geldiğini ve ölümden döndüğünü iddia ederek doktor Ufuk A.'dan şikayetçi olan Alişan, savcılığa ifade verdi.
Uzmanlar Demi Moore'un yüzündeki değişimi yorumladı 58 yaşındaki ABD’li oyuncu Demi Moore, Paris’teki Fendi defilesinde podyuma çıktı. 1990’ların güzellik ikonlarından sayılan oyuncunun ifadesindeki değişiklik tüm dünyada yankı uyandırdı.
Özge Ulusoy pandemi dinlemedi, estetik yaptırdı! Özge Ulusoy’un estetik merakına pandemi vız geldi. Aralık 2020’de burun ucu estetiği olan ünlü model, şimdi ise dudaklarının dolgusunu yeniletti. Ulusoy'un yeni yaptırdığı dolgular, fazla abartılı bulundu.
Damla Ersubaşı: "Hiç estetik yaptırmadım" Yıllar içindeki değişimi dikkatlerden kaçmayan oyuncu Damla Ersubaşı hiç estetik yaptırmadığını ifade etti.
Jennifer Lopez: "Bana yalancı demeyin!" Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, bir süre önce bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından yüzüne botoks yaptırdığı ve bunu herkesten sakladığı iddialarıyla karşı karşıya kalmıştı.
Hande Yener estetik ameliyat mı geçirdi? Pop müziğin en sevilen isimlerinden Hande Yener 13 Ocak’ta kar maskesi ve siyah gözlükle Nişantaşı’nda bir klinikten çıkarken objektiflere yakalanmıştı.