estetik

Süreyya Yalçın yaz mevsimini yeni dudaklarıyla karşıladı
Süreyya Yalçın yaz mevsimini yeni dudaklarıyla karşıladı Bir deri bir kemik kalan ünlü zenginin son görüntüsü sevenlerini endişelendirdi.
Yüzündeki değişimle gündem olan Dilan Çiçek Deniz'e baba desteği
Yüzündeki değişimle gündem olan Dilan Çiçek Deniz'e baba desteği Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz geçen çarşamba katıldığı reklam tanıtım gecesinde yüzündeki değişiklikle sosyal medyada gündem olmuştu.
Dilan Çiçek Deniz'e ne oldu? Yüzündeki değişim şoke etti
Dilan Çiçek Deniz'e ne oldu? Yüzündeki değişim şoke etti Yüzünde şaşırtan bir değişime giden Dilan Çiçek Deniz'in 3 hafta önceki haliyle son hali arasındaki değişiklik olay oldu.
Serenay Sarıkaya hakkında bomba estetik iddiası!
Serenay Sarıkaya hakkında bomba estetik iddiası! Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
Gülben Ergen'den 'kalça estetiği' açıklaması
Gülben Ergen'den 'kalça estetiği' açıklaması Gülben Ergen, Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Giyim tarzıyla dikkat çeken Ergen, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.
Güzelleşmek uğruna ameliyat masasına yatan ünlü iş kadını felç geçirdi!
Güzelleşmek uğruna ameliyat masasına yatan ünlü iş kadını felç geçirdi! Geçirdiği estetik ameliyatı ünlü iş kadınını felç etti... İşte haberin detayları...
Bensu Soral bıçak altına yattı! Yüzündeki değişim şoke etti
Bensu Soral bıçak altına yattı! Yüzündeki değişim şoke etti 32 yaşındaki Bensu Soral, son görüntüsüyle herkesi şaşırttı.