Etiler


Defne Samyeli: "Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak"
Defne Samyeli: "Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" Ünlü yıldız Defne Samyeli, önceki gün Etiler'de bir et lokantasından çıkarken görüntülendi.
Eğlence çıkışında görüntülenen Gamze Erçel yüzünü göstermek istemedi
Eğlence çıkışında görüntülenen Gamze Erçel yüzünü göstermek istemedi Gamze Erçel ile eşi Caner Yıldırım, Etiler'deki bir mekanda eğlendi. Çıkışta hızlı adımlarla otomobillerine binen ikili, gazetecilerin kendilerini görüntülemek istemesiyle yüzlerini kapattı.
Emre Belözoğlu: "Kayıplarımız için çok üzgünüm"
Emre Belözoğlu: "Kayıplarımız için çok üzgünüm" Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu, Etiler'de objektiflere yansıdı.
Gökçe Akyıldız ve Sevda Erginci: "Şimdi kenetlenme zamanı"
Gökçe Akyıldız ve Sevda Erginci: "Şimdi kenetlenme zamanı" Gökçe Akyıldız ve Sevda Erginci, önceki akşam Etiler'deki bir kafe çıkışında görüntülendi.
Ekin Türkmen ve Derya Beşerler'in keyifsiz buluşması
Ekin Türkmen ve Derya Beşerler'in keyifsiz buluşması Ekin Türkmen ve Derya Beşerler, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Murat Dalkılıç iki güzel isimle buluştu
Murat Dalkılıç iki güzel isimle buluştu Popçu Murat Dalkılıç, önceki akşam sosyal medya fenomenleri Ala Tokel ve Danla Biliç ile Etiler'deki bir mekanda buluştu
Merve Oflaz muhabirleri fark edince topukladı!
Merve Oflaz muhabirleri fark edince topukladı! Son olarak sosyetik Allan Hakko ile aşkıyla gündeme gelen "Survivor" güzeli Merve Oflaz önceki akşam kısa bir maraton yaşadı.