Etiler


Merve Dizdar'ın yüzündeki morluklar şoke etti! "Krem" dedi, inandıramadı
Merve Dizdar'ın yüzündeki morluklar şoke etti! "Krem" dedi, inandıramadı Moraran yüzüyle görenleri şoke eden Merve Dizdar, “Yüzümdekiler leke değil, krem” diyerek kendini savundu.
Burcu Esmersoy, Serenay Sarıkaya'nın 'eskisine' talip oldu
Burcu Esmersoy, Serenay Sarıkaya'nın 'eskisine' talip oldu Eylül ayında Nazım Akmandil ile İtalya’da evlenen Burcu Esmersoy hakkında son iddia, duyanları şaşırttı.
Afra Saraçoğlu'nun büyük paniği yüzüne yansıdı
Afra Saraçoğlu'nun büyük paniği yüzüne yansıdı Etiler'deki bir müzikholden çıkarken objektiflere yansıyan Afra Saraçoğlu, şoförünün kullandığı otomobille kendisini görüntüleyen basın mensuplarını atlatmaya çalıştı.
Sosyetik Hande Demir flaşlar patlayınca büyük panik yaşadı!
Sosyetik Hande Demir flaşlar patlayınca büyük panik yaşadı! Sosyetik Hande Demir, 3 yıl önce eşi Erdinç Acar’dan boşandı. Uzun süre sonra sevgilisiyle ortaya çıktı. Demir, sevgilisini soran gazetecilere, "O benim kuzenim. Sevgilim değil" diye ilginç bir cevap verdi.
Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt
Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt Meslektaşı Sinem Kobal ile mutlu bir evliliği olan yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu'ndan kafa karıştıran sözler geldi.
Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz apar topar evleniyor
Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz apar topar evleniyor Bir yıldır kendisi gibi oyuncu Pınar Deniz ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım, hayranlarına müjdeli haberi verdi.
Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti
Sinan Akçıl'ın evinden paylaşım yapan Müjde Uzman sonunda aşkı itiraf etti Bir dönem birliktelik yaşayan Müjde Uzman ve Sinan Akçıl aşk ateşini tekrar yaktı. Oyuncu Uzman, "Bir şey saklamıyoruz" diyerek ilişkilerini itiraf etti...