Eurovision Şarkı Yarışması


Eurovision ilk defa ikincilik alan ülkede düzenlenecek
Eurovision ilk defa ikincilik alan ülkede düzenlenecek Avrupa ülkelerinin katılımıyla gerçekleşen ve Avrupa Yayın Birliği (EBU) tarafından yılda yalnızca 1 defa düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nın 67’ncisi, bu yıl İngiltere’nin Liverpool kentinde düzenlenecek.
Popçu Edis'ten Eurovision'a yeşil ışık
Popçu Edis'ten Eurovision'a yeşil ışık Edis, Azerbaycan adına Eurovision Şarkı Yarışması'na katılabileceğini söyledi.
Albümleri yok satan sanat dünyasının ünlü ismi kansere yenik düştü!
Albümleri yok satan sanat dünyasının ünlü ismi kansere yenik düştü! Bir dönem Eurovision Şarkı Yarışması'nda yarışan ünlü sanatçı, kanserin pençesine düşmüştü...
Şok oldu! İyi günde kötü günde yanındaydı! Harun Tekin başına geleni şaka sandı!
Şok oldu! İyi günde kötü günde yanındaydı! Harun Tekin başına geleni şaka sandı! Uzun yıllardır oyuncu Melisa Sözen ile aşk yaşayan şarkıcı Harun Tekin; başına gelen olayı şaka sandı, şoke oldu...
Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu?
Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu? 13 yıl önce büyük aşk yaşayan Hadise ve Sinan Akçıl barışıyor mu? Eski aşıkların isimleri neden birlikte anılıyor?
Sertab Erener'in kafa karıştıran buluşturması
Sertab Erener'in kafa karıştıran buluşturması Eurovision Şarkı Yarışması'nın birincileri Sertab Erener (2003) ile Alexander Rybak (2009) sürpriz bir buluşma gerçekleştirdi.
Ferman Akgül'den "Eurovision" iddialarına yanıt
Ferman Akgül'den "Eurovision" iddialarına yanıt Tükiye'nin en sevilen müzik gruplarından Manga, Kıbrıs’taki Les Müzik Festivali’nde konser verdi.