Eurovision Şarkı Yarışması'nın finali Akmerkez'de izlenebilecek

Akmerkez, Eurovision Şarkı Yarışması'nın bu seneki final heyecanına ortak oluyor.

Eurovision Şarkı Yarışması'nın finali Akmerkez'de izlenebilecek

Yarın saat 15.00'te başlayacak Eurovision 2024 etkinliğinde, canlı yayın saat 22.00 itibarıyla Üçgen Teras'ın keyifli atmosferinde izlenebilecek. Sürpriz isimlerin de katılacağı etkinliğe girişler Akmerkez uygulaması üzerinden alınacak kodla ücretsiz olarak yapılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu özel gece boyunca, misafirler, Abba, Celine Dion, Loreen, Ruslana, Sertab Erener gibi Eurovision'un efsanevi yarışmacılarına ve geçmiş yılların unutulmaz şarkılarına bir yolculuk yapacak. Müziğin büyüleyici dünyasına adım atarken, yarışmanın heyecanını hep birlikte yaşayacak ayrıca birbirinden eğlenceli aktivitelerle keyifli zaman geçirecek.

HEYECAN GECE 02.00'YE KADAR SÜRECEK 

Saat 15.00'te başlayacak etkinlikte akşam 22.00'ye kadar geçtiğimiz yıllara damga vurmuş Eurovision şarkılarıyla nostaljik bir yolculuğa çıkılacak.

Eurovision 2024 Finali'nin saat 22.00'de başlayıp Üçgen Teras'ta canlı olarak izlenmesiyle heyecan ve eğlence doruğa çıkacak.


Eurovision Şarkı Yarışması'nın finali Akmerkez'de izlenebilecek


Sürpriz isimlerin katılımıyla OGAE Türkiye iş birliğiyle gerçekleşecek olan bu keyifli etkinliğe giriş, Akmerkez mobil uygulaması üzerinden alınacak kod ile ücretsiz olarak yapılacak.

DHA