Eylül Tumbar


'Kendi Düşen Ağlamaz' dizisinde neler oluyor?
'Kendi Düşen Ağlamaz' dizisinde neler oluyor? TRT 1’in yayın hayatına geçen yaz başlayan dizilerinden “Kendi Düşen Ağlamaz”a genç bir yıldız renk katacak.
Gözler Serenay Sarıkaya ve Alina Boz'u aradı! Herkes o listeyi konuşuyor
Gözler Serenay Sarıkaya ve Alina Boz'u aradı! Herkes o listeyi konuşuyor Alina Boz ve Serenay Sarıkaya magazinin zirvesinde olsa da sosyal medyanın zirvesinde değil.
Melisa Sözen'den Eylül Tumbar'a olay mesaj
Melisa Sözen'den Eylül Tumbar'a olay mesaj Melisa Sözen'in "Biz Kimden Kaçıyorduk Anne" isimli dizide kızını canlandıran Eylül Tumbar'a mesajı sosyal medyada ses getirdi.
Eylül Tumbar paraya para demiyor
Eylül Tumbar paraya para demiyor Yaz sezonunun en çok izlenen dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz"ın yıldızı Eylül Tumbar reklamcıların gözdesi oldu.
Yaz dizilerinin rekabetinde kim galip geldi?
Yaz dizilerinin rekabetinde kim galip geldi? Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancektunan'ı buluşuran "Ya Çok Seversen" dizisinin birinci bölümü dün akşam ekrana geldi.
Genç oyuncu Eylül Tumbar'dan son dakika haberi
Genç oyuncu Eylül Tumbar'dan son dakika haberi 21 yaşındaki oyuncu Eylül Tumbar, “Bambi” rolüne hayat verdiği Perihan Mağden‘in romanından uyarlanan “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne” dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve kısa sürede çok sayıda teklif almıştı.
Yiğit Kalkavan'a 'Rıdvan' uğurlu geldi
Yiğit Kalkavan'a 'Rıdvan' uğurlu geldi Yakışıklı oyuncu Yiğit Kalkavan TRT 1'in "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.