'Yalan' dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi

Yalanlarla örülü bir dünyada gerçeğini arayan Melike’nin dram dolu hikayesinin ekrana geldiği "Yalan", birinci bölümü ile yayın hayatına başladı.

'Yalan' dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi

Başrollerinde Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Özge Borak gibi başarılı oyuncuların yer aldığı, yapımını Süreç Film yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu yeni dizi Yalan, birinci bölümü ile izleyiciden tam not almayı başardı. Usta oyuncular ile genç yetenekleri bir araya getiren dizi, soru işaretleriyle dolu sürükleyici bir hikâyenin başlangıcını seyirciler ile paylaştı.'Yalan' dizisi ilk bölümüyle ekrana geldiMelike’nin tahliye olmasıyla ortalığın karıştığı dizide, Cengiz ve Hülya, Hazal'a gerçeği söylemek zorunda kaldı. Hazal, kuzeninin başka bir aileyle lüks bir hayat yaşadığını öğrenince aynı hayata kendisi de sahip olmak istedi. Melike inandırıldığı yalanın peşinden sürüklenirken, Hazal ve Cengiz bir plan yaptı. Melike'nin kızını para karşılığında sattıkları Berrin'e şantaj yaparak çıkar sağlamaya çalışan ikili, istemeden anne ve kızını yıllar sonra yan yana getirdi.
'Yalan' dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi - Resim : 2


Dizi, yayın boyunca sosyal medya gündeminden de düşmedi. “Aksiyonu bol bir bölümdü, hikâyenin açılmasıyla herkesi ateş çemberi saracak. İzlerken Melike’ye sıkıca sarılıp hepsi bitecek demek istedim” yorumları yapıldı. Geceye “Melike gerçek kızının kim olduğunu öğrenecek mi?” sorusu damga vurdu.'Yalan' dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi - Resim : 3


Etkileyici hikayesiyle "Yalan", sezonun en çok konuşulan dizileri arasında yer alacağının sinyallerini verdi.'Yalan' dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi - Resim : 4Dizide yıllarca kızının özlemiyle yanıp tutuşan, cezaevinde kaldığı 20 yıl boyunca en yakınları tarafından kandırılan bir annenin tam kızına kavuştuğunu zannederken büyük bir yalanın içine düşmesi konu ediliyor.

DHA