Aslıhan Güner


Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı!
Sitare Akbaş'tan olay haber! Murat Dalkılıç ile aşk yaşamıştı! Yakın geçmişte popçu Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşkı noktalayan oyuncu Sitare Akbaş'tan çok konuşulacak bir haber geldi.
Alican Yücesoy Ulu Önder Atatürk'ü canlandıracak
Alican Yücesoy Ulu Önder Atatürk'ü canlandıracak Aslıhan Güner'in Zübeyde Hanım'a hayat vereceği “Zübeyde Analar Oğullar” filminde Mustafa Kemal'e kimin hayat vereceği merak konusu olmuştu.
Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber
Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber 2013 yılında "Şefkat Tepe" dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile hayatını birleştiren Aslıhan Güner cephesinden sürpriz bir haber geldi.
"Prestij Meselesi" filminin basın toplantısı gerçekleştirildi
"Prestij Meselesi" filminin basın toplantısı gerçekleştirildi Senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün kaleme aldığı 'Prestij Meselesi', müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'nun Anadolu'nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç müzisyenleri keşfetmesini ele alıyor.
Aslıhan Güner latin dansıyla büyüleyecek
Aslıhan Güner latin dansıyla büyüleyecek Oyuncular Onur Tuna, Aslıhan Güner ve Tamer Levent'in başrollerini paylaştığı, 'Hiç' filminin hazırlıkları tamamlandı.
Aslıhan Güner: "Mert evde kocam, sette hocamdır"
Aslıhan Güner: "Mert evde kocam, sette hocamdır" Aslıhan Güner-Mert Kılıç çifti örnek evlilikleriyle göz dolduruyor...
Merakla beklenen "Prestij Meselesi" filmi sete çıktı
Merakla beklenen "Prestij Meselesi" filmi sete çıktı Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmi "Prestij Meselesi" dün sete çıktı.