Aslıhan Güner


Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare
Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare 25 Film'in FOX TV için çekeceği "Uzak Şehrin Masalı" dizisi 26 Temmuz'da sete çıkmıştı.
Uzak Şehrin Masalı 26 Temmuz'da start alıyor
Uzak Şehrin Masalı 26 Temmuz'da start alıyor 25 Film'in FOX TV için çekeceği "Uzak Şehrin Masalı" dizisi 26 Temmuz'da sete çıkıyor.
Uzak Şehrin Masalı'nın oyuncuları okuma provasında buluştu
Uzak Şehrin Masalı'nın oyuncuları okuma provasında buluştu “Kefaret”i çeken 25 Film imzalı “Uzak Şehrin Masalı” dizisi yakında sete çıkıyor.
Gonca Vuslateri'nin rolü Begüm Birgören'e kısmet oldu
Gonca Vuslateri'nin rolü Begüm Birgören'e kısmet oldu “Kefaret”i çeken 25 Film imzalı “Uzak Şehrin Masalı” dizisi yakında sete çıkıyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yöneteceği, Can Sinan’ın yazdığı dizi Kars’ta çekilecek.
Gonca Vuslateri sürpriz şekilde ekipten ayrıldı!
Gonca Vuslateri sürpriz şekilde ekipten ayrıldı! "Kefaret" dizisi 35 bölümde final yapılacak olan 25 Film’in FOX için hazırladığı yeni proje “Uzak Şehrin Masalı”nın çekimleri Ağustos başında start alacak.
Oyuncu Zeynep Eronat cephesinden flaş haber
Oyuncu Zeynep Eronat cephesinden flaş haber Daha önce pek çok sevilen yapımda rol alan deneyimli oyuncu Zeynep Eronat'tan konuşulacak haber...
Aslıhan Güner Kars yolcusu
Aslıhan Güner Kars yolcusu Aslıhan Güner dizi çekimleri için Kars’a gidecek. Yolculuk öncesi son günlerini de ailesine ayırdı.