Yalan, 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de

İzleyici ile buluşmak için gün sayan Yalan 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de ekrana gelecek.Etkileyici hikayesi ile merak edilen dizinin yayınlanan iki tanıtımında da önemli bir detay izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Yalan, 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de

Fragmanda Aslıhan Güner'in canlandırdığı Melike karakterinin cezaevine girdiği için kızı Duru'yu ablasına emanet ettiği ve ablası Hülya'nın da bebeği evlatlık olarak verdiği görüldü.


Yalan, 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de


Dram dolu anne-kız hikayesi ile seyirci karşısına çıkacak olan Yalan, yayınlanan tanıtımları ile merak uyandırdı. Dizinin ekrana gelen fragmanlarında önemli bir detay dikkat çekti. 'Melike'nin kızı, ünlü modacı Berrin Aksoy'un kızı Duru Aksoy...' repliği seyircilerin dikkatinden kaçmadı. Duru Aksoy karakterinin Duygu Nebioğlu olup olmadığı ise büyük merak konusu oldu. İzleyiciler, 'Duru Aksoy aslında Duygu Nebioğlu mu?' sorusunun cevabını beklerken dizinin yapımcıları sessizliğini koruyor.Yalan, 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal D'de - Resim : 2


Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yalan'ın oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan İnan otururken; dizinin senaryosunu ise Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor.

DHA