Yeşim Ceren Bozoğlu


Oya Başar yeni dizisinin setinden paylaştı
Oya Başar yeni dizisinin setinden paylaştı "Yaz Şarkısı"nın çekimleri pazar günü başladı. Genç kuşağın başarılı yıldızı Nilsu Berfin Aktaş‘la usta tiyatrocu Oya Başar’ın anne kızı canlandırdığı dizinin çekimleri Rize’nin eşsiz doğasında yapılıyor.
Sürpriz isimleri buluşturan "Yaz Şarkısı" dizisi sete çıktı
Sürpriz isimleri buluşturan "Yaz Şarkısı" dizisi sete çıktı Pastel Film'in FOX için hazırladığı "Yaz Şarkısı" dizisinin çekimleri Rize'de başladı.
Güzel oyuncular ekranın yeni dizisinde buluşuyor
Güzel oyuncular ekranın yeni dizisinde buluşuyor Pastel Film'in FOX için çekeceği "Yaz Şarkısı" dizisinin başrolleri arasına güzel bir oyuncu katıldı.
Oya Başar sürpriz bir rolle ekrana dönüyor
Oya Başar sürpriz bir rolle ekrana dönüyor Pastel Film'in "Gül ve Diken" kod adlı dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan sahne atağı
Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan sahne atağı Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, "Bir Kurbağanın Anatomisi" adı bir oyunda çeşitli erkek tiplerini; kurbağalar üzerinden betimliyor.
Yeşim Ceren Bozoğlu sürpriz bir rolle ekrana gelecek
Yeşim Ceren Bozoğlu sürpriz bir rolle ekrana gelecek Yıllar önce rol aldığı "O Hayat Benim" dizisi için kilo alan ve sonrasında tüm bu fazlalıklarından kurtulan Yeşim Ceren Bozoğlu'nun başarılı kariyer yolculuğu sürüyor.
Makyajsız görüntülenen ünlü oyuncu şoke oldu
Makyajsız görüntülenen ünlü oyuncu şoke oldu Önceki gün Bebek'te görüntülenen ünlü oyuncu ne yapacağını şaşırttı...