Serra Pirinç hangi iddialı projenin kadrosuna dahil oldu?

Genç oyuncu Serra Pirinç, hazırlık aşaması süren iddialı yapımın kadrosuna katıldı.

Serra Pirinç hangi iddialı projenin kadrosuna dahil oldu?

Süreç Film’in Kanal D için hazırladığı Aslıhan Güner ile Feyyaz Duman’ı buluşturacak “Yalan” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.


Serra Pirinç hangi iddialı projenin kadrosuna dahil oldu?


Birsen Altuntaş'ın haberine göre
 “En korkunç yalan, bir anneye söylenen yalandır” sloganıyla çekilen “Yalan” dizisi Kanal D’nin 2024’teki iddialı yeni dizileri arasında yer alıyor. 

Hakan İnan’ın yöneteceği dizinin proje tasarımı Cem Akyoldaş ile Murat Boyacıoğlu’na ait…

Senaryosunu da Murat Boyacıoğlu’nun kaleme aldığı dizide Aslıhan Güner “Melike”, Feyyaz Duman “Kadir”, Yeşim Ceren Bozoğlu “Hülya”, Emir Benderlioğlu “Cengiz”, Zeynep Eronat “Delal”, Renan Bilek “Emin”, Eylül Tumbar “Duru”, Sabriye Kara “Şefika”, Ozan Yiğit “Volkan”, Kubilay Tuncer “Haluk”a hayat verecek.Serra Pirinç hangi iddialı projenin kadrosuna dahil oldu? - Resim : 2


Dizinin genç başrol karakterlerinden “Hazal”ı ise çok yetenekli bir oyuncu canlandıracak. Serra Pirinç “Yalan”ın kilit rolü olarak seyirci karşısına çıkacak.

Serra Pirinç hangi iddialı projenin kadrosuna dahil oldu? - Resim : 3Eşini öldürmekle suçlanan ancak suçsuz olan Melike hapisten çıkar ve eşinin kardeşi Kadir, intikam için onunla yüzleşir.

Haksız mahkumiyetinin ardından yirmi yıl boyunca inandırıldığı büyük bir yalan Melike’nin peşini bırakmaz.