Merakla beklenen "Yalan"dan ilk tanıtım geldi

"İnci Taneleri" ve "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" gibi yapımları izleyici ile buluşturan Kanal D, projelerine bir yenisini daha ekledi. Yakında seyirci ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi Yalan’ın ilk tanıtım filmi izleyici ile buluştu.

Merakla beklenen "Yalan"dan ilk tanıtım geldi

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği yeni dizi Yalan’ın ilk tanıtım filmi görücüye çıktı.

Merakla beklenen "Yalan"dan ilk tanıtım geldi


“Abla, Hazal sana emanet”
cümlesi ile başlayan tanıtıma, Aslıhan Güner’in hayat verdiği Melike karakterinin tutuklanarak cezaevine girmesi ile başlayan dramatik sahneler damga vurdu.Merakla beklenen "Yalan"dan ilk tanıtım geldi - Resim : 2


Yıllar sonra cezaevinden çıkarak kızına kavuşan Melike’nin aslında bir yalanın içinde olduğuna dair ipuçlarının da ekrana geldiği tanıtım oyuncu kadrosu ile de dikkat çekti.


Merakla beklenen "Yalan"dan ilk tanıtım geldi - Resim : 3


Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimlerin kadrosunda yer aldığı Yalan’ın yönetmen koltuğuna Hakan İnan otururken; dizinin senaryosunu Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu kaleme alıyor.Merakla beklenen "Yalan"dan ilk tanıtım geldi - Resim : 4


Yalan, çok yakında Kanal D'de ekrana gelecek.

DHA