Faruk Fatih Özer


Şok eden Thodex gerçekleri!
Şok eden Thodex gerçekleri! Kripto para skandalına konu olan Thodex olayının arka planı yavaş yavaş belli olmaya başladı.
Faruk Fatih Özer'in eski sevgilisinden olay sözler
Faruk Fatih Özer'in eski sevgilisinden olay sözler Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in internet sistemlerini kapatması ve yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto para ile yurt dışına kaçması gündemdeki yerini koruyor.
Faaliyetleri durdurulan Vebitcoin'in CEO’su gözaltına alındı!
Faaliyetleri durdurulan Vebitcoin'in CEO’su gözaltına alındı! Kripto para borsası Thodex’in bakım yapılacağı açıklaması sonrasında sitesini kapatması ve sahibi Faruk Fatih Özer’in yurt dışına kaçmasıyla başlayan sürece Muğla merkezli Vebitcoin.com da katıldı. Vebitcoin.com faaliyetlerine içine girdiği finansal zor durumdan dolayı son verdiğini belitti.
Faruk Fatih Özer Arnavutluk'ta her yerde aranıyor
Faruk Fatih Özer Arnavutluk'ta her yerde aranıyor Arnavutluk emniyet birimleri Faruk Fatih Özer'i yakalamak için yoğun mesai harcıyor.
Thodex skandalı büyüyor!
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış!
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
THODEX kripto para borsası vurgununda şok detaylar!
THODEX kripto para borsası vurgununda şok detaylar! Türkiye'de aktif olarak kullanılan kripto para borsalarından Thodex son 24 saattir alım satımını durdurma kararı aldı. Yüz binlerce yatırımcı mağdur olurken, Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in yaklaşık 2 Milyar Dolarlık kripto varlıkla yurt dışına firar ettiği iddia edildi.