Fenerbahçe


4 büyüklerin zararı dudak uçuklattı!
4 büyüklerin zararı dudak uçuklattı! Türk futbolunda "dört büyükler" olarak adlandırılan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor, geçtiğimiz sezonu toplamda 1 milyar 725 milyon zararla kapattı.
Fenerbahçe'nin yakışıklı kalecisi sevgilisiyle sobelendi!
Fenerbahçe'nin yakışıklı kalecisi sevgilisiyle sobelendi! Fenerbahçe'nin genç kalecisi Berke Özer kız arkadaşı ile objektiflere yansıdı.
Eşine terlik atan kocaya 5 yıl hapis!
Eşine terlik atan kocaya 5 yıl hapis! Kazım Ergen, tartıştığı eşinin yüzüne terlik fırlattı. Eşi Melek Ergen’in gözüne gelen terlik görme kaybına neden oldu. Kazım Ergen’e verilen 5 yıl hapis cezasını Yargıtay da onadı.
Semih Şentürk'ün aile saadeti
Semih Şentürk'ün aile saadeti Bir dönemin başarılı futbolcusu Semih Şentürk, önceki gün çocukları ve yakın dostu Samet Tecer ile birlikte Bodrum Yalıkavak'ta görüntülendi.
Ünlü isimlerden Fenerbahçe'ye tam destek
Ünlü isimlerden Fenerbahçe'ye tam destek Fenerbahçe yeni sezon formalarını ünlü isimlerin katılımıyla tanıttı.
Muz Kralı, otomobilini 2 bin 300 kilometre uzaklıktaki Monako’ya götürdü
Muz Kralı, otomobilini 2 bin 300 kilometre uzaklıktaki Monako’ya götürdü Ünlü iş insanı İstanbul'a yaklaşık 2 bin 300 kilometre uzaklıkta olan Monako'ya lüks otomobiliyle gitmiş.
Uğur Dündar'dan 3 Temmuz mesajı
Uğur Dündar'dan 3 Temmuz mesajı Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, 3 Temmuz'un 11. yıl dönümünde Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulundu.