Fenerbahçe


Fenerbahçe gecesi renkli anlara sahne oldu
Fenerbahçe gecesi renkli anlara sahne oldu Son olarak "Kısmet" dizisiyle seyirci karşısına çıkan Özge Özacar, taraftarı olduğu Fenerbahçe'nin özel gecesinde sunuculuk yaptı.
Nejat İşler ve Yiğit Özşener yıllar sonra aynı filmde
Nejat İşler ve Yiğit Özşener yıllar sonra aynı filmde Fenomen film 1Kaybedenler Kulübü1nün iki başrol oyuncusu Nejat İşler ile Yiğit Özşener "Zaferin Rengi"nde buluştu.
Fenerbahçe’de stat isim değişikliği için yönetime yetki verildi
Fenerbahçe’de stat isim değişikliği için yönetime yetki verildi Fenerbahçe Kulübü’nde stat isim değişikliği için üyeler tarafından Yönetim Kurulu’na yetki verildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan gerekli izin alındıktan sonra stadın ismi 'Atatürk Stadyumu' olarak değişecek.
Nevbahar Koç'tan 'estetik faciası' iddialarına yanıt
Nevbahar Koç'tan 'estetik faciası' iddialarına yanıt Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç’un, Amerika’da bir klinikte yüzüne dolgu yaptırdığı iddia edilmişti.
Bora Cengiz iddialı filmin kadrosuna dahil oldu
Bora Cengiz iddialı filmin kadrosuna dahil oldu Genç kuşağın yakışıklı oyuncularından Bora Cengiz, Abdullah Oğuz'un "Zaferin Rengi" filminde rol almaya hazırlanıyor.
Nevbahar Koç Amerika'da estetik faciası yaşadı
Nevbahar Koç Amerika'da estetik faciası yaşadı İstanbul sosyetesi - özellikle de kadınlar- son zamanlarda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç'u dilinden düşürmüyor.
Timuçin Esen tarihi karaktere can verecek
Timuçin Esen tarihi karaktere can verecek Abdullah Oğuz‘un uzun yıllardır hayali olan "Zaferin Rengi" filminde Timuçin Esen çok özel bir karaktere hayat verecek.