Fenerbahçe


Ozan Tufan'a eşinden sürpriz parti
Ozan Tufan'a eşinden sürpriz parti Fenerbahçeli Ozan Tufan’ın salı akşamı doğum günüydü. Kısa süre önce doğum yapan eşi Rojin, Sarı Lacivertli futbolcu için sürpriz parti düzenledi.
Mesut Özil'in kredisi tükendi
Mesut Özil'in kredisi tükendi İsmail Kartal, Konya maçında 45 dakika tahammül edebildiği Özil’i artık as olarak düşünmüyor. Hocanın önceliği dünya yıldızını değil, lig ikinciliğini kazanmak.
Serdar Aziz yanaklarına kapatıcı ve allık sürdü
Serdar Aziz yanaklarına kapatıcı ve allık sürdü Serdar Aziz, önceki gün eşi Tuğçe Aziz ile birlikte alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Bir kozmetik mağazasında vakit geçiren futbolcu, yanaklarına kapatıcı ve allık sürdü.
Jose Sosa panikledi, Özlem Yıldız arkasını döndü!
Jose Sosa panikledi, Özlem Yıldız arkasını döndü! Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa, önceki akşam yine çapkınlıktaydı. Özlem Yıldız ve esmer bir güzelle Taksim’deki bir otelden çıkarken görüntülenen yıldız, gazetecileri görünce panik dolu haller sergiledi.
DOLANDIRILDIM DİYEN BAŞAK YALI'DAN VOLKAN DEMİREL'İN VİLLASINA SATILAMAZ TEDBİRİ
DOLANDIRILDIM DİYEN BAŞAK YALI'DAN VOLKAN DEMİREL'İN VİLLASINA SATILAMAZ TEDBİRİ Fenerbahçe'de uzun yıllar forma giydikten sonra kariyerine teknik direktör olarak devam eden Volkan Demirel'in İstanbul'daki lüks villasına tedbir kondu. Demirel'in Acarkent'teki 6 milyon dolarlık lüks villasına tedbir kararı konmasının arkasından 9 yıllık bir dolandırıcılık hikayesi çıktı.
Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı!
Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı! Sarı lacivertli takımın 31 yaşındaki yıldız futbolcusu Serdar Aziz'in 2014 yılında hayatını birleştirdiği eşi Tuğçe Aziz sosyal medya hesabından gelen bir takipçisinin yorumunun ardından soluğu mahkemede aldı.
Fenerbahçe'de Covid-19 şoku!
Fenerbahçe'de Covid-19 şoku! Fenerbahçe Kulübü resmi sitesinden yapılan açıklamada iki futbolcunun Corona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.