Fenerbahçe


Dursun Özbek'ten Ali Koç'a: "Yüreğin yetiyorsa gel, ben buradayım"
Dursun Özbek'ten Ali Koç'a: "Yüreğin yetiyorsa gel, ben buradayım" Süper Lig’in 37’nci haftasında Galatasaray sahasında konuk ettiği Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup oldu. Maç esnasında ve sonrasında yaşanan gerginliklerin ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkan adaylığını resmen açıkladı
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkan adaylığını resmen açıkladı Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, "Parlak günlere geri dönüş için son duraktayız. Çocukları kurtarmalıyız. Onların aşkı için şampiyon olmamız lazım. Ben seçilirim ya da seçilmem, açık konuşuyorum. Ben 3 sene için geleceğim. Daha fazlasını isteseniz de yapamam" dedi.
PFDK’dan Ali Koç’a 60 gün hak mahrumiyeti cezası
PFDK’dan Ali Koç’a 60 gün hak mahrumiyeti cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a 60 gün hak mahrumiyeti ve 520 bin TL, İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu’na da 45 gün hak mahrumiyeti ve 400 bin TL para cezası verdi.
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç PFDK’ya sevk edildi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç PFDK’ya sevk edildi TFF, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) sevkleri açıklandı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “sportmenliğe aykırı hareket” nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.
Türk Telekom eSüper Kupa’nın sahibi Fenerbahçe oldu
Türk Telekom eSüper Kupa’nın sahibi Fenerbahçe oldu Türk Telekom ve Türkiye Futbol Federasyonu iş birliğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen Türk Telekom eSüper Kupa sahibini buldu.
Efsane başkan Ali Şen, 85 yaşında
Efsane başkan Ali Şen, 85 yaşında Fenerbahçe'nin efsanevi başkanı Ali Şen, yeni yaşını ailesiyle bir arada kutladı.
EuroLeague şampiyonu Fenerbahçe kupasını aldı
EuroLeague şampiyonu Fenerbahçe kupasını aldı Temsilcimiz Fenerbahçe Alagöz Holding, FiBA Kadınlar Euroleague finalinde Fransız ekibi Villeneuve d’Asvq LM takımını 106-73 mağlup ederek üst üste ikinci kez Avrupa şampiyonu oldu.