Fenerbahçe

Ali Koç espri yapayım derken büyük gaf yaptı! Sarı-Lacivertliler'in Başkanı Ali Koç, Bahçeşehir Koleji ile Fenerbahçe Beko arasında yapılan iş birliği anlaşmasında uzun yıllar unutulmayacak bir cümle kullandı.
Fenerbahçe forması giyen Amine Gülşe'ye tepki Daha önce Galatasaray formasıyla maçlara giden Amine Gülşe, önceki gün eşi için Fenerbahçeli oldu. Sarı-kırmızılı taraftarlar Gülşe’ye tepki gösterdi. Fenerbahçeliler de “Hoşgeldin yenge” diyerek destek oldu.
Ali Koç'u babası bile sakinleştiremedi Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç, Bodrum'da ortaya çıktı.
Merve Akpınar sosyal medyaya damga vurdu Şanlıurfa'da okul takımında hentbol oynayan 13 yaşındaki Merve Akpınar'ın yaşadığı ayrımcılığa olan isyanı, sosyal medyada gündem oldu.
Acun Ilıcalı ve Ali Koç ile polemiğe giren gazeteci işinden oldu Edin Dzeko transferi haberi nedeniyle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve televizyoncu Acun Ilıcalı ile polemik yaşayan Sercan Hamzaoğlu işinden oldu.
Acun Ilıcalı'ya hedef aldığı muhabirden olay yanıt! Acun Ilıcalı, Sözcü Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Sercan Hamzaoğlu'nu yalan haber yapmakla suçladı. Sözcü muhabiri Hamzaoğlu; "Beni sindirebileceğini düşünme başkalarıyla karıştırma" yanıtını verdi.
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sert sözler Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım gerçekleştirdiği basın toplantısında Ali Koç'a sert eleştiriler yöneltti.