Feryal Gülman


Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi!
Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi! Feryal Gülman, kocasının kendisini genç bir kızla aldattığını öne sürüp zina suçuyla boşanma davası açmıştı.
Feryal Gülman lüks AVM'den jet hızıyla ayrıldı
Feryal Gülman lüks AVM'den jet hızıyla ayrıldı Cemiyet hayatının zarif ismi Feryal Gülman, geçtiğimiz gün Zincirlikuyu'daki bir AVM'den çıkarken objektiflere yansıdı.
Feryal Gülman: "Eşim, yasak aşkını Türkiye'nin gözü önünde yaşıyor"
Feryal Gülman: "Eşim, yasak aşkını Türkiye'nin gözü önünde yaşıyor" Geçtiğimiz ay sonuçlanan ve mahkemenin 60 milyon lira tazminat ödemeye mahkum ettiği Kemal Gülman ile Feryal Gülman arasında sular durulmuyor.
Kemal - Feryal Gülman gerçeği herkesi şaşırttı!
Kemal - Feryal Gülman gerçeği herkesi şaşırttı! 28 yıllık eşi Feryal Gülman'ın kendisine 'zina' nedeniyle 8 yıl önce açtığı boşanma davası geçen ay sonuçlanan 89 yaşındaki Kemal Gülman, 31 yaşındaki sevgilisi Eda Cideli ile önceki gün yine magazin basınındaydı...
Kemal Gülman'ın 60 milyon liralık sessizliği
Kemal Gülman'ın 60 milyon liralık sessizliği Feryal Gülman’a ayrılık tazminatı olarak 60 milyon lira ödeyen Kemal Gülman, sevgilisiyle havalimanında gazetecilere yakalandı. Gülman, tazminat sorularına, “Hiçbir şey söylemeyeceğim” dedi.
Feryal Gülman: "Mal paylaşımına gideceğiz"
Feryal Gülman: "Mal paylaşımına gideceğiz" Feryal Gülman ile Kemal Gülman’ın sekiz yıldır süren boşanma davası sonunda sonuçlandı. Mahkeme, Feryal Gülman’ın ‘zina’ nedeniyle açtığı boşanma davasını karara bağladı.
Feryal Gülman ile Kemal Gülman boşandı
Feryal Gülman ile Kemal Gülman boşandı 2013 yılından beri boşanma davaları devam eden iş insanı Kemal Gülman ve Feryal Gülman evliliklerini resmen bitirdi.