Feryal Gülman


Feryal Gülman meşhur yalıyı 245 milyon liraya sattı
Feryal Gülman meşhur yalıyı 245 milyon liraya sattı Feryal Gülman, aldatıldığı için boşanmak istediği ama 8.5 yıldır boşanamadığı Kemal Gülman ile ayrılmadan önce birlikte yaşadıkları yalıyı sattı.
Eski eşi Feryal Gülman'a dava açan Kemal Gülman'a şok!
Eski eşi Feryal Gülman'a dava açan Kemal Gülman'a şok! Kemal Gülman, bir davadan daha eli boş döndü. Feryal Gülman, beş taşınmaz için 70 milyon TL ödeyerek Kemal Bey’in açtığı icra takibini durdurdu.
Kemal Gülman ve Feryal Gülman'ın 320 milyon TL'lik yalı krizi büyüyor!
Kemal Gülman ve Feryal Gülman'ın 320 milyon TL'lik yalı krizi büyüyor! 2021 Kasım'da sekiz yıllık boşanma davaları sonuçlanan Feryal ile Kemal Gülman arasındaki savaş, bitmek bilmiyor.
Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi!
Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi! Feryal Gülman, kocasının kendisini genç bir kızla aldattığını öne sürüp zina suçuyla boşanma davası açmıştı.
Feryal Gülman lüks AVM'den jet hızıyla ayrıldı
Feryal Gülman lüks AVM'den jet hızıyla ayrıldı Cemiyet hayatının zarif ismi Feryal Gülman, geçtiğimiz gün Zincirlikuyu'daki bir AVM'den çıkarken objektiflere yansıdı.
Feryal Gülman: "Eşim, yasak aşkını Türkiye'nin gözü önünde yaşıyor"
Feryal Gülman: "Eşim, yasak aşkını Türkiye'nin gözü önünde yaşıyor" Geçtiğimiz ay sonuçlanan ve mahkemenin 60 milyon lira tazminat ödemeye mahkum ettiği Kemal Gülman ile Feryal Gülman arasında sular durulmuyor.
Kemal - Feryal Gülman gerçeği herkesi şaşırttı!
Kemal - Feryal Gülman gerçeği herkesi şaşırttı! 28 yıllık eşi Feryal Gülman'ın kendisine 'zina' nedeniyle 8 yıl önce açtığı boşanma davası geçen ay sonuçlanan 89 yaşındaki Kemal Gülman, 31 yaşındaki sevgilisi Eda Cideli ile önceki gün yine magazin basınındaydı...