Feyyaz Şerifoğlu


Feyyaz Şerifoğlu'nun sevgilisi çok tanıdık bir isim çıktı!
Feyyaz Şerifoğlu'nun sevgilisi çok tanıdık bir isim çıktı! "Camdaki Kız" dizisinde 'Sedat' karakterini oynayan oyuncu ve şarkıcı Feyyaz Şerifoğlu'nun sır gibi sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı!
Usta oyuncu Engin Şenkan'dan son dakika haberi
Usta oyuncu Engin Şenkan'dan son dakika haberi "Bizimkiler" dizisinde canlandırdığı 'Şevket' rolüyle milyonların tanıdığı bir isim olan ünlü tiyatro ve seslendirme sanatçısı, deneyimli aktör Engin Şenkan'dan son dakika haberi...
Feyyaz Şerifoğlu hakkında bomba aşk dedikodusu!
Feyyaz Şerifoğlu hakkında bomba aşk dedikodusu! "Camdaki Kız" dizisinin yakışıklı oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu'nun adı hangi güzel meslektaşıyla anılıyor?
'Camdaki Kız' dizisine yeni bir erkek oyuncu aranıyor
'Camdaki Kız' dizisine yeni bir erkek oyuncu aranıyor Başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in rol aldığı "Camdaki Kız" dizisine yeni bir erkek oyuncu aranıyor!
Camdaki Kız dizisiyle ilgili konuşulacak haber
Camdaki Kız dizisiyle ilgili konuşulacak haber Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’ın müziklerini içeren albüm dijital platformlarda yayınlandı.
Camdaki Kız oyuncularının Cihangir buluşması
Camdaki Kız oyuncularının Cihangir buluşması Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolünde yer aldığı, Kanal D’nin sevilen dizisi 'Camdaki Kız'ın yeni bölüm çekimleri, önceki gün Cihangir’de tamamlandı.
Hande Ataizi'ne konuşulan öpüşme sahnesi soruldu
Hande Ataizi'ne konuşulan öpüşme sahnesi soruldu Sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leon'la gezintiye çıktığı Nişantaşı'nda görüntülenen Hande Ataizi, yeni dizisi 'Camdaki Kız' ve canlandırdığı karakter 'Cana' ile ilgili soruları yanıtladı.