Flash TV


Seyhan Soylu: "Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor"
Seyhan Soylu: "Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor" Flash TV’de hafta içi her gün canlı olarak Seyhan Soylu moderatörlüğünde yayınlanan "Al Sana Haber"de Sisi, bombayı patlattı.
Seyhan Soylu Bülent Ersoy'u canlı yayında yerden yere vurdu
Seyhan Soylu Bülent Ersoy'u canlı yayında yerden yere vurdu Flash Tv’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran “AL SANA HABER”in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada Özlem Uçar, Yeliz Yeşilmen, Bahar Candan ve Adrian vardı.
Seyhan Soylu'dan Selin Ciğerci'ye sert sözler
Seyhan Soylu'dan Selin Ciğerci'ye sert sözler Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın barışma haberinin ardından Flash TV'de yayınlanan "Al Sana Haber" programının moderatörü Seyhan Soylu sert eleştirilerde bulundu.
Seyhan Soylu: "Adamın 50 milyon dolarını indirip numaradan boşandılar"
Seyhan Soylu: "Adamın 50 milyon dolarını indirip numaradan boşandılar" Seyhan Soylu, Demet Akalın ve Okan Kurt hakkında olay bir iddiada bulundu.
Flash TV'de iki kardeş birbirine girdi!
Flash TV'de iki kardeş birbirine girdi! Flash TV'nin yarından itibaren yeniden yayın hayatına başlayacağı duyuruldu. İş insanı Ömer Ziya Göktuğ'un patronluğunda yeni yayın politikası, yeni logosu ile yoluna devam edecek Flash TV'de ilk kriz yaşandı.