Funda Eryiğit


Bebek bekleyen oyuncu objektiflere yansıdı! Karnı büyüdü
Bebek bekleyen oyuncu objektiflere yansıdı! Karnı büyüdü İlk bebeğini kucağına almaya hazırlanan Funda Eryiğit, çıktığı alışveriş turunda objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncunun karnının gün geçtikçe belirginleştiği görüldü.
Ebru Özkan bebek mi bekliyor? Merak uyandıran iddia
Ebru Özkan bebek mi bekliyor? Merak uyandıran iddia "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın 'Leyla'sı Ebru Özkan'ın son bölümdeki görüntüsü hamile olduğu iddiasına neden oldu.
Funda Eryiğit ile Berkun Oya evlendi! Hamile oyuncu nikah masasına oturdu
Funda Eryiğit ile Berkun Oya evlendi! Hamile oyuncu nikah masasına oturdu 7 aylık hamile Funda Eryiğit ile Berkun Oya ile nikah masasına oturdu.
Bebek bekleyen Funda Eryiğit'ten karnı burnunda poz! Cinsiyeti ve adı belli mi?
Bebek bekleyen Funda Eryiğit'ten karnı burnunda poz! Cinsiyeti ve adı belli mi? Zarif oyuncu Funda Eryiğit önceki gün Zorlu AVM'de gerçekleştirilen bir galaya katıldı.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan sinema filmi müjdesi geldi!
Kıvanç Tatlıtuğ'dan sinema filmi müjdesi geldi! Kıvanç Tatlıtuğ ile Funda Eryiğit'i buluşturan "Boğa Boğa" filmi merakla bekleniyor.
Funda Eryiğit - Berkun Oya cephesinden yeni haber
Funda Eryiğit - Berkun Oya cephesinden yeni haber Oyuncu Funda Eryiğit, senarist ve yönetmen Berkun Oya ile uzatmalı aşk yaşıyor.
Funda Eryiğit'ten flaş nikah açıklaması
Funda Eryiğit'ten flaş nikah açıklaması Rol aldığı projelerdeki etkili oyunculuğuyla dikkat çeken oyuncu Funda Eryiğit'ten müjdeli haber geldi.