Furkan Andıç


Aybüke Pusat ve Furkan Andıç aşklarını yalanladıkça yakalanmayı sürdürüyor
Aybüke Pusat ve Furkan Andıç aşklarını yalanladıkça yakalanmayı sürdürüyor Her defasında “Sadece arkadaşız” diyerek aralarındaki aşkı yalanlayan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç bu kez fena yakalandı. Andıç’ı öpücüklere boğan Pusat’a, “Hadi bu kez de yalanla da görelim!” yorumları yapıldı.
Furkan Andıç Hatay'da çocuklarla buluştu
Furkan Andıç Hatay'da çocuklarla buluştu Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç, sosyal sorumluluk projesi için Hatay'da depremden etkilenen çocuklarla buluştu.
Aybüke Pusat ve Furkan Andıç birlikte tatile gidip ayrı ayrı paylaşım yaptı
Aybüke Pusat ve Furkan Andıç birlikte tatile gidip ayrı ayrı paylaşım yaptı 2019’dan beri aşk yaşadıkları konuşulan Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, İtalya tatiline çıktı. Her seferinde ‘Arkadaşız’ diyen oyuncu çift, yine ayrı ayrı paylaşım yaptı.
Aybüke Pusat'ın sosyal medya paylaşımları şoke etti! 'Ahtapot gibisin' dediler!
Aybüke Pusat'ın sosyal medya paylaşımları şoke etti! 'Ahtapot gibisin' dediler! Oyuncu Aybüke Pusat ve Furkan Andıç geçtiğimiz cuma akşamı "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" tiyatro oyununun galasına birlikte katılmıştı.
'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti
'Bütün Kadınların Kafası Karışıktır'ın galasına ünlü isimler akın etti "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" tiyatro oyununun prömiyeri Trump Sahne'de gerçekleşti.
Furkan Andıç iki ünlü kadını birbirine düşürdü! İkisiyle de birlikte oldu!
Furkan Andıç iki ünlü kadını birbirine düşürdü! İkisiyle de birlikte oldu! 2019 yılında "Her Yerde Sen" dizisinde rol gereği aşıkları oynayan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç yıllar sonra ilişki yaşamaya başladı. Dizi setindeki arkadaşlığı aşka dönüştüren ikili yine birlikte görüntülendi.
Cemre Baysel'den aniden ayrılan Aytaç Şaşmaz hangi oyuncuyla görüntülendi?
Cemre Baysel'den aniden ayrılan Aytaç Şaşmaz hangi oyuncuyla görüntülendi? Kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu Cemre Baysel ile evliliğe giden ilişkisini noktalayan Aytaç Şaşmaz, akılları karıştırdı.