Furkan Andıç

"Kara Tahta" dizisi için devam kararı alındı
"Kara Tahta" dizisi için devam kararı alındı ÜS Yapım – Süreyya Önal imzalı, başrollerini Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı Kara Tahta dizisiyle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı.
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan "Kara Tahta" final yapacak TRT Üs Yapım imzalı "Kara Tahta"yı bitirme kararı aldı.
Furkan Andıç sevenlerini üzdü
Furkan Andıç sevenlerini üzdü Başrollerini Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt gibi ünlü isimlerin paylaştığı TRT1’in Kara Tahta’nın çekimlerine geçtiğimiz gün sağlık molası verilmişti.
Oyuncu Furkan Andıç'tan herkesi üzen son dakika haberi!
Oyuncu Furkan Andıç'tan herkesi üzen son dakika haberi! "Kara Tahta"dizisinin Edirne'de yapılan çekimlerine 10 gün ara verdiren çok üzücü gelişme.
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu
Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan dizinin yayın tarihi belli oldu Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal imzalı yeni dizi “Kara Tahta”nın yayın tarihi netleşti.
Oyuncu Cengiz Bozkurt'tan son dakika haberi
Oyuncu Cengiz Bozkurt'tan son dakika haberi Komedi projelerinin aranılan ismi 57 yaşındaki oyuncu Cengiz Bozkurt'tan flaş haber.
Furkan Andıç gönüllü elçi oldu
Furkan Andıç gönüllü elçi oldu Rol aldığı yapımlarda hayranlık uyandıran yakışıklı oyuncu Furkan Andıç'tan konuşulacak atak...