Furkan Palalı


Corona virüse yakalanan Furkan Palalı'dan açıklama
Corona virüse yakalanan Furkan Palalı'dan açıklama Atv'de yayınlanan "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde 'Fikret Fekeli' karakterini canlandıran Furkan Palalı Corona virüse yakalanmasının ardından bir açıklama yaptı.
Furkan Palalı Corona virüse yakalandı
Furkan Palalı Corona virüse yakalandı Son dönemde artan Corona virüs vakaları nedeniyle setlerden de kötü haber gelmeye devam ediyor.
Bahar Şahin'e Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif
Bahar Şahin'e Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif Atv'nin reyting rekortmeni dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova'dan Bahar Şahin'e yeni sezon öncesi teklif gitti.
Furkan Palalı: "Eğer oyuncu olmasaydım..."
Furkan Palalı: "Eğer oyuncu olmasaydım..." "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin 'Fikret'i Furkan Palalı; samimi açıklamalarda bulundu.
Furkan Palalı'dan 'Fikret' çıkışı!
Furkan Palalı'dan 'Fikret' çıkışı! Başarılı performansı ve yakışıklılığı ile adından sıkça söz ettiren Furkan Palalı, ekranların sevilen dizisi "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin 3. sezonuna dahil olmanın heyecanını yaşıyor.
Bir Zamanlar Çukurova'nın Fikret'ine mesaj yağmuru
Bir Zamanlar Çukurova'nın Fikret'ine mesaj yağmuru "Bir Zamanlar Çukurova" kadrosuna sonradan dahil olan yakışıklı oyuncu Furkan Palalı'ya hayranlarından yoğun ilgi...