Furkan Palalı


Bir Zamanlar Çukurova'da başrol oyuncuları boğaz boğaza geldi!
Bir Zamanlar Çukurova'da başrol oyuncuları boğaz boğaza geldi! Dört sezondur ekranda olan "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde kavgalar eksik olmuyor. Setten sızan bilgilere göre geçen hafta sette büyük bir kavga çıktı.
Furkan Palalı düzgün fiziğini düzenli spora borçlu
Furkan Palalı düzgün fiziğini düzenli spora borçlu Pazar günleri atv’de ekranlara gelen Dizi TV, "Bir Zamanlar Çukurova"nın Fikret Fekeli’si Furkan Palalı ile bir spor salonunda buluştu.
Melike İpek Yalova rol arkadaşıyla aşk mı yaşıyor?
Melike İpek Yalova rol arkadaşıyla aşk mı yaşıyor? 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinden ayrılan Melike İpek Yalova, rol arkadaşı Furkan Palalı ile aşk yaşadığı yönündeki iddialar hakkında ilk kez açıklama yaptı.
İki ay önce eşinden boşanan Melike İpek Yalova'nın adı kiminle anılıyor?
İki ay önce eşinden boşanan Melike İpek Yalova'nın adı kiminle anılıyor? Geçtiğimiz şubat ayında iki yıllık eşi Altuğ Gültan'dan boşanacağını açıklayan Melike İpek Yalova hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
Corona virüse yakalanan Furkan Palalı'dan açıklama
Corona virüse yakalanan Furkan Palalı'dan açıklama Atv'de yayınlanan "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde 'Fikret Fekeli' karakterini canlandıran Furkan Palalı Corona virüse yakalanmasının ardından bir açıklama yaptı.
Furkan Palalı Corona virüse yakalandı
Furkan Palalı Corona virüse yakalandı Son dönemde artan Corona virüs vakaları nedeniyle setlerden de kötü haber gelmeye devam ediyor.
Bahar Şahin'e Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif
Bahar Şahin'e Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif Atv'nin reyting rekortmeni dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova'dan Bahar Şahin'e yeni sezon öncesi teklif gitti.