Gamze Erçel

Hande ile Kerem'in bedava tatiline Gamze Erçel darbesi!
Hande ile Kerem'in bedava tatiline Gamze Erçel darbesi! "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, geçen pazartesi Hint Okyanusu'ndaki balayı adası Maldivler'e gitmişti.
Gamze Erçel bir dizi estetik operasyon geçirdi
Gamze Erçel bir dizi estetik operasyon geçirdi Caner Yıldırım ile mutlu evliliği bebekleri Aylin Mavi ile taçlanan Gamze Erçel, estetik işlemler için ameliyat masasına yattı.
Hande Erçel'den duygusal Kadınlar Günü paylaşımı!
Hande Erçel'den duygusal Kadınlar Günü paylaşımı! Fox TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'da Eda karakterine hayat veren Hande Erçel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımıyla sevenlerini duygulandırdı.
Hande Erçel: "Harika ailem"
Hande Erçel: "Harika ailem" Oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, reklamcı Caner Yıldırım ile 2019'da nikah masasına oturmuştu. Çiftin bebekleri Aylin Mavi, aynı sene dünyaya gelmişti.
Hande Erçel ile yeğenine beğeni yağdı
Hande Erçel ile yeğenine beğeni yağdı Fox TV'de yayınlanan "Sen Çal Kapımı" dizisinde, Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan Hande Erçel Instagram hesabından oldukça sevimli bir paylaşım yaptı.
Erçel kardeşlerden konuşulan paylaşım
Erçel kardeşlerden konuşulan paylaşım "Sen Çal Kapımı" dizisi ile ekranlarda boy gösteren ünlü oyuncu magazin gündeminden düşmüyor. Takipçilerinin yakın markajındaki ünlü güzelin son paylaşımı sosyal medyaya adeta damga vurdu.
Hande Erçel kıyafeti ablasından mı ödünç aldı?
Hande Erçel kıyafeti ablasından mı ödünç aldı? Hande Erçel’in üzerindeki elbiseyi görenler aynı kıyafeti ablası Gamze'nin giydiğini hatırladı.