Gamze Erçel


Gamze Erçel'in paylaşım başına istediği rakam 'Yok artık' dedirtti!
Gamze Erçel'in paylaşım başına istediği rakam 'Yok artık' dedirtti! Hande Erçel’in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel, paraya para demiyor.
Hande Erçel: "Mavi olmadan asla"
Hande Erçel: "Mavi olmadan asla" Torba'daki bir otelde gerçekleşen çekimlerde, Doğulu ve Erçel ailesini iskelede görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Çekilen fotoğrafların halk tarafından cep telefonuyla görüntülenmemesi için önlem alındı.
Hande Erçel: "İş arkadaşlığımız aşka dönüştü"
Hande Erçel: "İş arkadaşlığımız aşka dönüştü" Aşklarıyla magazin gündemine damga vuran Kerem Bürsin ve Hande Erçel çifti, iş için Bodrum'a gitti.
Gamze Erçel eşi Caner Yıldırım'la hesapları karıştırdı
Gamze Erçel eşi Caner Yıldırım'la hesapları karıştırdı "Sen Çal Kapımı" dizisinin yıldızı Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, sabah rutinini takipçileriyle paylaşırken hata yaptı.
Gamze Erçel'in 'gösteriş saati' sosyal medyayı karıştırdı
Gamze Erçel'in 'gösteriş saati' sosyal medyayı karıştırdı Hande Erçel kontenjanından şöhret olan abla Gamze Erçel, önceki gün yaptığı paylaşımla adeta görgüsüzlüğün resmini çizdi.
Erçel kardeşlerin çocukluk fotoğrafına yoğun ilgi
Erçel kardeşlerin çocukluk fotoğrafına yoğun ilgi Bir dönem oyunculuk yapmış olan Gamze Erçel, şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel ile olan çocukluk fotoğrafını paylaştı.
Hande Erçel'den Maldivler'de Kerem Bürsin'siz pozlar
Hande Erçel'den Maldivler'de Kerem Bürsin'siz pozlar "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, geçen pazartesi Hint Okyanusu'ndaki balayı adası Maldivler'e gitmişti.