Gamze Erçel


Hande Erçel: "İş arkadaşlığımız aşka dönüştü" Aşklarıyla magazin gündemine damga vuran Kerem Bürsin ve Hande Erçel çifti, iş için Bodrum'a gitti.
Gamze Erçel eşi Caner Yıldırım'la hesapları karıştırdı "Sen Çal Kapımı" dizisinin yıldızı Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, sabah rutinini takipçileriyle paylaşırken hata yaptı.
Gamze Erçel'in 'gösteriş saati' sosyal medyayı karıştırdı Hande Erçel kontenjanından şöhret olan abla Gamze Erçel, önceki gün yaptığı paylaşımla adeta görgüsüzlüğün resmini çizdi.
Erçel kardeşlerin çocukluk fotoğrafına yoğun ilgi Bir dönem oyunculuk yapmış olan Gamze Erçel, şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel ile olan çocukluk fotoğrafını paylaştı.
Hande Erçel'den Maldivler'de Kerem Bürsin'siz pozlar "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, geçen pazartesi Hint Okyanusu'ndaki balayı adası Maldivler'e gitmişti.
Hande ile Kerem'in bedava tatiline Gamze Erçel darbesi! "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, geçen pazartesi Hint Okyanusu'ndaki balayı adası Maldivler'e gitmişti.
Gamze Erçel bir dizi estetik operasyon geçirdi Caner Yıldırım ile mutlu evliliği bebekleri Aylin Mavi ile taçlanan Gamze Erçel, estetik işlemler için ameliyat masasına yattı.