Gamze Erçel


Gamze Erçel'den kızı Mavi'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama
Gamze Erçel'den kızı Mavi'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama Gamze Erçel'in 2,5 yaşındaki kızı Mavi'nin kansere yakalandığına dair dile getirilen iddialar duyan herkesi çok üzdü.
Gamze Erçel minik kızına beddua yağdıran şahsı mahkemeye veriyor
Gamze Erçel minik kızına beddua yağdıran şahsı mahkemeye veriyor Hande Erçel'in fenomen ablası Gamze Erçel, önceki gün hayatının şoklarından birini yaşadı.
Hande Erçel nakit 150 bin TL ödedi!
Hande Erçel nakit 150 bin TL ödedi! Son olarak "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel, ailesi için kesenin ağzını açtı.
Hande Erçel ve Gamze Erçel'in bedavaya gelen tatili
Hande Erçel ve Gamze Erçel'in bedavaya gelen tatili Son günlerde meslektaşı Kaan Yıldırım'la yaşadığı aşkla gündem olan Hande Erçel, kafa dinlemek için soluğu İtalya'da aldı.
Gamze Erçel ve Yasemin Şefkatli'nin bitmeyen kutlamaları
Gamze Erçel ve Yasemin Şefkatli'nin bitmeyen kutlamaları Gamze Erçel ve Yasemin Şefkatli bu yıl kestikleri doğum günü pastalarının sayısını unuttu.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı!
Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı! "Sen Çal Kapımı" isimli dizinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel yollarını ayırdı.
Kerem Bürsin'den Caner Yıldırım'ın paylaştığı fotoğrafa olay yorum
Kerem Bürsin'den Caner Yıldırım'ın paylaştığı fotoğrafa olay yorum Oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel 30 yaşına bastı. Erçel yeni yaşını eşi Caner Yıldırım, kızı Mavi ve kardeşi ile kutladı.