Gamze Erçel


'Black Friday' çılgınlığı fenomenlere para yağdırdı
'Black Friday' çılgınlığı fenomenlere para yağdırdı Tüm dünyada 'Black Friday' yani 'Kara Cuma' olarak bilinen indirim çılgınlığı, tüketiciden çok sosyal medya fenomenlerinin işine geldi.
Hande Erçel'in doğum günü pastasını yeğeni Mavi çizdi!
Hande Erçel'in doğum günü pastasını yeğeni Mavi çizdi! Güzelliği ile herkesin başını döndüren Hande Erçel, dün doğum gününü kutladı.
Kerem Bürsin ve Gamze Erçel'in eşi arasında skandal restleşme!
Kerem Bürsin ve Gamze Erçel'in eşi arasında skandal restleşme! Eski aşıklar Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in yeniden görüşmeye başladıkları söylenirken skandal bir restleşme gündeme geldi.
Hande Erçel'e yeğeni Aylin Mavi soruldu
Hande Erçel'e yeğeni Aylin Mavi soruldu Hande ve Gamze Erçel kardeşler, önceki gün Etiler'de yemek yedi. Yaklaşık iki saat mekanda kalan Erçel kardeşler, yemek sonrası kapıda görüntülendi.
Zor günler geçiren Hande Erçel ilk kez sessizliğini bozdu
Zor günler geçiren Hande Erçel ilk kez sessizliğini bozdu Oyuncu Hande Erçel'e benzerliğiyle bilinen 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi'de yürekleri burkan haber gelmişti. Uzun süredir sessizliğini koruyan ünlü oyuncu açıklamalarda bulundu.
Gamze Erçel'in eşi Caner Yıldırım: "Suç duyurusunda bulunacağız"
Gamze Erçel'in eşi Caner Yıldırım: "Suç duyurusunda bulunacağız" Gamze Erçel ve Caner Yıldırım, Mavi'nin adını kullanıp takipçi ve satış peşinde koşan tüm hesaplar hakkında şikayetçi olacak.
Gamze Erçel'den kızı Mavi'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama
Gamze Erçel'den kızı Mavi'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama Gamze Erçel'in 2,5 yaşındaki kızı Mavi'nin kansere yakalandığına dair dile getirilen iddialar duyan herkesi çok üzdü.