Gökhan Çıra


Gökhan Çıra'nın görüntülendiği gizemli sarışın kim çıktı? Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti magazin gündeminden düşmüyor.
Selin Ciğerci'nin satılığa çıkardığı villasının fiyatı dudak uçuklattı Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra'nın iki yıllık evliliklerini bitirmesinin yankıları sürüyor. Ciğerci, Çıra'nın ardından hayatına sil baştan başladı. Beykoz’daki villasını dudak uçuklatan fiyata satılığa çıkardı.
Gökhan Çıra sarışın güzelle gecelerde görüntülendi Geçtiğimiz Eylül ayında eşi Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra, dün akşam sarışın bir güzelle objektiflere yansıdı.
Selin Ciğerci'nin basketbolcu sevgilisi var mı yok mu? Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, 10 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. 37 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, kısa süre sonra yeni bir aşka yelken açtığı ve sevgilisinin basketbolcu olduğu öne sürülmüştü.
Selin Ciğerci'nin basketbolcu aşkı Gökhan Çıra'ya soruldu! Kısa süre önce Gökhan Çıra'dan boşanan Selin Ciğerci'nin yakışıklı bir basketbolcuyla "Gizli Kalsın" isimli mekanda eğlendikleri iddia edilmişti.
Selin Ciğerci yakışıklı basketbolcuyla aşk yaşıyor! Geçtiğimiz Eylül ayında futbolcu eşi Gökhan Çıra’dan boşanan Selin Ciğerci, yeniden aşık! Sosyal medyanın fenomen isminin bu kez bir basketbolcuyla birlikte olduğu iddia ediliyor.
Selin Ciğerci: "İnşallah o karmalarda boğulurlar" Geçtiğimiz günlerde Gökhan Çıra ile evliliğini sonlandıran Selin Ciğerci, jüri üyesi olduğu '1 Başka Güzel' programında çarpıcı bir itirafta bulundu.