Canlı yayına bağlanan Deniz Akkaya ağzına geleni söyledi! Flaş açıklamalar!

Sosyal medya paylaşımları olay yaratan Deniz Akkaya bugün canlı yayına konuk olarak tüm Türkiye'nin konuşacağı açıklamalar yaptı...

Canlı yayına bağlanan Deniz Akkaya ağzına geleni söyledi! Flaş açıklamalar!

Eski futbolcu Gökhan Çıra, 2019 yılında Selin Ciğerci ile nikah masasına oturmasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Çift yaşadıkları büyük aşkı 2021 yılında tek celsede sonlandırdı. Bunun üzerine ayrılığın zor geldiğini ifade eden çift, 2022 yılında yeniden nikah masasına oturarak 2 ay içerisinde yeniden boşandı.

Yeniden başlar mı diye düşünülen aşk hikayesinde Çıra, takipçilerini şaşırttı. Geçtiğimiz aylarda gizemli sevgilisiyle aşk yaşamaya başlayan Çıra'nın 1 ay önce evlilik teklifi ettiği dedikoduları yayılmıştı.


Canlı yayına bağlanan Deniz Akkaya ağzına geleni söyledi! Flaş açıklamalar!

Çıra'dan beklenen fotoğraf geçen hafta geldi. Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Çıra, "Evet dedi" notu ile evleneceğini duyurdu.

Herkes o gizemli kadının kim olduğunu merak ederken Gökhan Çıra bugün yaptığı paylaşımla ise baba olduğunu duyurdu.

Kızıyla pozunu paylaşan Çıra şu notu düştü:

Canlı yayına bağlanan Deniz Akkaya ağzına geleni söyledi! Flaş açıklamalar! - Resim : 2


"Küçücük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım hayatına feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım hoş geldin! Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım."

Çıra'nın evliyken aldattığı gerekçesiyle boşandığı ve sonrasında yeniden evlenip boşandığı Selin Ciğerci, Instagram hesabının hikaye kısmında siyah bir zemine "Pes" yazarak paylaştı. 

Konuya ilişkin bilinmeyen detayları ise efsane model Deniz Akkaya, Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında açıkladı...

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!.. (VİDEO)