Selin Ciğerci


Seyhan Soylu'dan Selin Ciğerci'ye sert sözler Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın barışma haberinin ardından Flash TV'de yayınlanan "Al Sana Haber" programının moderatörü Seyhan Soylu sert eleştirilerde bulundu.
Selin Ciğerci'nin keyif kahvesi paylaşımına ünlü isimlerden yorum yağdı Sarışın olarak tanınan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci; koyu renge boyattığı saçlarıyla dikkat çekmişti.
Selin Ciğerci ve Demet Akalın barıştı mı? Selin Ciğerci son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir dönem yakın arkadaşı olan Demet Akalın'ın şarkısını dinlerken paylaşım yapan Ciğerci "Barıştı mı?" sorusunu akıllara getirdi.
Selin Ciğerci 13 milyon TL'ye araba aldı Geçtiğimiz yıl 5 milyon TL değerinde Rolls-Royce satın alan Selin Ciğerci otomobilini yeniledi. Ciğerci, Türkiye'de sadece bir tane bulunan yeni arabası için 13 milyon TL ödedi.
Gökhan Çıra sarışın aşkıyla sarmaş dolaş! Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’den boşandıktan sonra çeşitli açıklamalarla gündeme gelen futbolcu Gökhan Çıra, yeni bir aşka yelken açtı.
Selin Ciğerci eline, koluna bir servet sığdırdı Beykoz’daki villasını 57 milyona satılığa çıkararak Zorlu Center'ın rezidansına taşınan Selin Ciğerci şimdilerde servetlik takılarıyla gündemde.
Selin Ciğerci hakim karşısına çıktı Eski eşi Gökhan Çıra'ya mesaj gönderen Özlem Parlu'nun üzerine yürüyen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci hakkında 'hakaret ve tehdit' suçundan 4 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.