Arto


Yıldız Tilbe üç isim hakkında suç duyurusunda bulundu
Yıldız Tilbe üç isim hakkında suç duyurusunda bulundu Yıldız Tilbe; Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'ya suç duyurusunda bulundu.
Mahkemeden Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye şok!
Mahkemeden Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye şok! Sevilen sanatçı Gülşen, 'Söylemezsem Olmaz' ismindeki programda şahsını hedef gösterip hakaret ettikleri için bir ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdığı magazin yorumcuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto mahkemeye itirazda bulundu. Mahkeme konuyla ilgili kararını verdi.
Gülşen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil için harekete geçti!
Gülşen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil için harekete geçti! Sevilen sanatçı Gülşen, Söylemezsem Olmaz yorumcuları Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil'in kişilik haklarına saldırdıklarını gerekçe göstererek 1 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdı.
Tuğba Ekinci çirkin ifadeler kullanan Arto'dan şikayetçi oldu
Tuğba Ekinci çirkin ifadeler kullanan Arto'dan şikayetçi oldu Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden kendisine "Abaza erkeklerin aklına ilk sen geliyorsun" diyen Arto'dan şikayetçi oldu.
Çağla Şıkel-Arto davasında karar çıktı
Çağla Şıkel-Arto davasında karar çıktı Ünlü manken ve televizyon yıldızı Çağla Şıkel’e ‘Aç mı kaldın, hadsiz, insan adaplı olur’ diyerek hakaret eden şarkıcı Arto, bin 560 TL para cezasına çarptırıldı.