Hakan Sabancı


Hande Erçel 'Sabancı' oluyor! İddiaları doğrulayan açıklama
Hande Erçel 'Sabancı' oluyor! İddiaları doğrulayan açıklama Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı'yla evlenecekleri yönündeki haberleri doğruladı. Hande Erçel, Hakan Sabancı'nın eşi olduktan sonra oyunculuğu bırakmayacağını söyledi.
'İstenmeyen gelin' olduğu iddia edilen Hande Erçel'den flaş sözler
'İstenmeyen gelin' olduğu iddia edilen Hande Erçel'den flaş sözler Oyuncu Hande Erçel, önceki gün Levent'deki menajerlik ofisinden çıkarken kameralara yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, sevgilisi Hakan Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı tarafından 'istenmediği iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.
Hande Erçel'in sosyal medya kazancı ortaya çıktı!
Hande Erçel'in sosyal medya kazancı ortaya çıktı! 32 milyonun üzerinde takipçisi bulunan güzel yıldız Hande Erçel, paylaşım başına 500 bin TL alıyor.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı soluğu Yunanistan'da aldı
Hande Erçel ve Hakan Sabancı soluğu Yunanistan'da aldı Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı'nın ortanca oğlu Hakan Sabancı ve oyuncu Hande Erçel'in ilişkisi tüm hızıyla devam ediyor. İkili dün akşam Atina'da konser keyfi sürdü.
Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı'yı övmelere doyamadı
Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı'yı övmelere doyamadı Hande Erçel sevgilisi Hakan Sabancı'yı öve öve bitiremiyor. Yaz aylarında evlenmeleri beklenen çiftten Hande Erçel, Hakan Sabancı'yla olan seyahatlerinden bahsetti.
Nazlı Sabancı ve Hande Erçel arasında şaşırtan rekabet
Nazlı Sabancı ve Hande Erçel arasında şaşırtan rekabet Hakan Sabancı ile birlikte olan Hande Erçel, oyunculuğa ara verip üniversiteye geri dönmüştü.
Hakan Sabancı sevgilisi Hande Erçel'e siper oldu
Hakan Sabancı sevgilisi Hande Erçel'e siper oldu Magazin basınının gözde çifti, Hande Erçel ve Hakan Sabancı bir mekanda eğlendi.