Hakan Sabancı


Hande Erçel'in yeni projesinde partneri kim olacak? Eski aşıklar buluşuyor mu?
Hande Erçel'in yeni projesinde partneri kim olacak? Eski aşıklar buluşuyor mu? Hande Erçel'in yeni projesinde kiminle rol alacağı merak konusuyken yeni bir gelişme yaşandı.
Hande Erçel, Arzu Sabancı, Hakan Sabancı, Murat Dalkılıç hepsi bu haberde!
Hande Erçel, Arzu Sabancı, Hakan Sabancı, Murat Dalkılıç hepsi bu haberde! Hızlı aşk hayatı baş döndüren güzel oyuncu Hande Erçel ile ilgili yeni dedikodu gündeme bomba gibi düştü...
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor!
Hande Erçel dibe gidiyor farkında değil! Hakan Sabancı hevesini alıp bırakıyor! Oyuncu Hande Erçel'in Hakan Sabancı ile birlikte görüntülenmesi bomba yorumları beraberinde getirdi.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı'dan ilk kare
Hande Erçel ve Hakan Sabancı'dan ilk kare Uzun süredir adları birlikte anılan Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşkından ilk fotoğraf ortaya çıktı.
Hakan Sabancı ve Hande Erçel otelde mi buluşuyor?
Hakan Sabancı ve Hande Erçel otelde mi buluşuyor? Son günlerde adı birlikte anılan Hakan Sabancı ve Hande Erçel gizli saklı buluşmalar mı gerçekleştiriyor?
'Hakan Sabancı ve Hande Erçel büyük aşk yaşıyor' iddiası!
'Hakan Sabancı ve Hande Erçel büyük aşk yaşıyor' iddiası! Hande Erçel, Kerem Bürsin ve Kaan Yıldırım'dan sonra gönlünü Kartal Özmızrak'a kaptırdığı söyleniyordu.
Hande Erçel'den olay Hakan Sabancı açıklaması!
Hande Erçel'den olay Hakan Sabancı açıklaması! Son olarak "Sen Çal Kapımı" dizisinde birlikte rol aldığı Kerem Bürsin ile ayrılan ve geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilen ünlü oyuncu Hande Erçel cephesinde bomba bir gelişme yaşandı.