Hakan Sabancı


Hakan Sabancı Hande Erçel'e prenses hayatı yaşatıyor
Hakan Sabancı Hande Erçel'e prenses hayatı yaşatıyor Sosyetik Hakan Sabancı güzel sevgilisi Hande Erçel'in ayaklarını yerden kesmeyi sürdürüyor...
Hakan Sabancı annesi Arzu'nun gönlünü almayı başardı!
Hakan Sabancı annesi Arzu'nun gönlünü almayı başardı! Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti geçtiğimiz ay Coldplay konserinde aşka geldi ve beraberlikleriyle ilgili ilk paylaşımlarını yaptı.
Hande Erçel'in aşk rüyası sona mı erdi? Hakan Sabancı tek başına döndü!
Hande Erçel'in aşk rüyası sona mı erdi? Hakan Sabancı tek başına döndü! Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan Hande Erçel ile iş insanı Hakan Sabancı, İtalya'nın gözde plajlarından olan Paraggi'de objektiflere yansımıştı.
Hande Erçel Portofino'da milyarder hayatı yaşıyor
Hande Erçel Portofino'da milyarder hayatı yaşıyor Hande Erçel ile iş insanı Hakan Sabancı'nın İtalya tatili sürüyor. Geçtiğimiz hafta Portofino'da romantik anlar yaşayan aşıklar şimdi de tekne turuna çıktı.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı sarmaş dolaş!
Hande Erçel ve Hakan Sabancı sarmaş dolaş! Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan Hande Erçel ile iş insanı Hakan Sabancı, İtalya'nın gözde plajlarından olan Paraggi'de objektiflere yansıdı.
Hande Erçel'den İtalya'da transparan pozlar
Hande Erçel'den İtalya'da transparan pozlar Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın aşkları dolu dizgin sürerken güzel oyuncudan yeni pozlar geldi.
Hande Erçel, Sabancıların gelini mi olacak? Boynuna sarılıp poz verdi!
Hande Erçel, Sabancıların gelini mi olacak? Boynuna sarılıp poz verdi! Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti dün akşam Coldplay konserinde aşka gelerek mutluluk paylaşımları yaptı.