Hakan Sabancı

Nazlı Kayı geliyor, Hakan Sabancı gidiyor!
Nazlı Kayı geliyor, Hakan Sabancı gidiyor! Cemiyet ve magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Hakan Sabancı, ağabeyiyle oturduğu evden taşınmak zorunda kaldı..
Merve Boluğur: "Ömür imtihanla geçiyor"
Merve Boluğur: "Ömür imtihanla geçiyor" Murat Dalkılıç ile boşandıktan sonra Hakan Sabancı ve Burak Dayı ile kısa süreli aşklar yaşayan Merve Boluğur, YouTube kanalında gönül işleriyle ilgili açıklamalar yaptı.
Aygün Aydın'ın Hakan Sabancı ifşaları sürüyor
Aygün Aydın'ın Hakan Sabancı ifşaları sürüyor Aygün Aydın, Hakan Sabancı’nın yeni mesajlarını ve cevapsız aramalarını ifşa etti.
Aygün Aydın'ın hamilelik paylaşımı sosyal medyayı salladı
Aygün Aydın'ın hamilelik paylaşımı sosyal medyayı salladı Hakan Sabancı ile ilişki yaşadığına inanmayanlara kızıp ünlü iş adamıyla yazışmalarını ifşa eden Aygün Aydın, son olarak "Malum gecede içeceğime ilaç kattılar" olay yaratmıştı. Aydın'ın sosyal medya hesabında paylaştığı ultrason fotoğrafı gündem oldu.
Arzu Sabancı'nın içinde kalan arzusu
Arzu Sabancı'nın içinde kalan arzusu Miami tatillerinden neşeli hallerini sosyal medyadan paylaşarak şov yapan Sabancı kardeşler, Arzu Hanım'a, Anneler Günü'nde kötü bir hediye verdi.
Sosyetik rezalete muhtarlı baskın!
Sosyetik rezalete muhtarlı baskın! Mayıs ayının ilk haftasına kadar vaka oranlarında artış düşmezse tam kapanma gündemde olsa da sosyetik isimler, partilemeye devam ediyor..
Aygün Aydın'dan Hakan Sabancı ifşası!
Aygün Aydın'dan Hakan Sabancı ifşası! Geçtiğimiz aylarda adı Hakan Sabancı ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Aygün Aydın, sosyal medya hesabından Hakan Sabancı'yla yazışmalarını paylaştı.