hakaret davası

Deniz Çakır ile ilgili iddialara yapım şirketinden yanıt
Deniz Çakır ile ilgili iddialara yapım şirketinden yanıt "Masumiyet" isimli dizide kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen, dizinin başrol oyuncusu Deniz Çakır’ın kendisine hakaret ve küfür ettiğini iddia ederek, Çakır hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Deniz Çakır'dan genç kostüm asistanına şok eden hakaretler!
Deniz Çakır'dan genç kostüm asistanına şok eden hakaretler! "Masumiyet" dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen isimli genç, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle ünlü oyuncu Deniz Çakır hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Eski sevgilisi, genç adamın kâbusu oldu!
Eski sevgilisi, genç adamın kâbusu oldu! Ayrıldığı sevgilisi, mimar Tolga A.’nın hayatını kâbusa çevirdi. Tehdit, hakaret ve şantaja uğradığını söyleyen Tolga A., genç kadına uzaklaştırma kararı aldırdı.
Denetim yapan polislere küfür yağdıran Selen Seyven'in hapsi isteniyor
Denetim yapan polislere küfür yağdıran Selen Seyven'in hapsi isteniyor Oyuncu Selen Seyven Katırcıoğlu ile bir arkadaşı, Şişli’de denetim yapan polis memurlarına küfür ve hakaret ettikleri gerekçesiyle yargılanacak. Ünlü oyuncunun 2.5 yıla kadar hapsi isteniyor.
İrem Derici'nin konser gafı peşini bırakmıyor!
İrem Derici'nin konser gafı peşini bırakmıyor! Kartepe'de sahne alan İrem Derici, 'Kalbimin Tek Sahibine' şarkısını söylerken meleklerle ilgili bölümünde parçayı yarıda kesip tepki çeken bir gafa imzasını atmıştı.
80 yaşındaki oyuncu Nilüfer Aydan'ın hapsi isteniyor
80 yaşındaki oyuncu Nilüfer Aydan'ın hapsi isteniyor Sosyal medya paylaşımları nedeniyle 'cumhurbaşkanına hakaret' suçundan yargılanan oyuncu Nilüfer Aydan (80) savunmasında, "Bir vatandaş olarak eleştiri hakkımı kullandım" dedi.
Dilan Çıtak ifade verdi
Dilan Çıtak ifade verdi Sokağa çıkma yasağının olduğu gün dışarıda dolaşan Dilan Çıtak’a ceza kesildi. Tartıştığı polislere hakaret ettiği için savcılığa şikayet edilen Çıtak ifade verdi.