hakaret davası

Rafet El Roman'a şok eden tehdit!..
Rafet El Roman'a şok eden tehdit!.. Rafet el Roman, hayranına “Sesin kötü” deyince, kızın sevgilisi tarafından tehdit edildi. El Roman’ın telefon numarasını sevgilisiyle paylaşan genç kıza ‘Kişisel verileri yaymak’ suçundan dava açıldı. Sevgilinin de 4 yıla kadar hapsi isteniyor.
Modacı Melisa Özmen nişanlısıyla arasını açan kızı tehdit etti
Modacı Melisa Özmen nişanlısıyla arasını açan kızı tehdit etti Türkiye'nin Paris Hilton’u diye tanınan modacı Melisa Özmen, nişanlısı ile arasını açan kadın arkadaşını, “Aşiret ağalarını kapına yığarım” diye tehdit etti. Arkadaşı da “Seni parçalarım” dedi. İkisine de tehdit davası açıldı.
Lerzan Mutlu Ceren Hindistan'dan davacı oldu!
Lerzan Mutlu Ceren Hindistan'dan davacı oldu! Lerzan Mutlu ile Ceren Hindistan yeniden mahkemelik oldu.
Deniz Akkaya'dan Tuğba Özerk'e hakaret davası
Deniz Akkaya'dan Tuğba Özerk'e hakaret davası Manken Deniz Akkaya’ya sosyal medya hesabı üzerinden “Zavallı” ve “Deve” diye hakaret mesajları atan popçu Tuğba Özerk’e dava açıldı. Özerk’in 4,5 yıla kadar hapsi isteniyor
Zeynep Mansur'dan konuşulan bağış
Zeynep Mansur'dan konuşulan bağış Zeynep Mansur sosyal medyadan kendisine hakaret edenlerden kazandığı parayı hayvan sevgisinden ötürü barınaklara ve hayvanlarla ilgili derneklere bağışlıyor.
Skandal küfürler mahkemelik oldu!
Skandal küfürler mahkemelik oldu! Ünlülerin terzisi Gülşah Saraçoğlu ile iş insanı Gökhan Göz arasında sular durulmuyor..
Pandemide çapkınlık yapan eşini dedektif gibi takip etti!
Pandemide çapkınlık yapan eşini dedektif gibi takip etti! 33 yaşındaki Nilay D. ile 35 yaşındaki Emre D. evliydi. İstanbul Fatih'te ikamet eden çiftin arasında geçtiğimiz aylarda sorunlar yaşanmaya başladı.