hakaret davası

Müşteri ile temsilcisi adliyelik oldu!
Müşteri ile temsilcisi adliyelik oldu! Şirin K.’nin internetten aldığı ürünün teslim edilmemesi üzerine müşteri hizmetlerini 30 kez arayıp haraketler savurduğu öne sürüldü. Şirin K. hakkında soruşturma açıldı.
Eski eşinin yeni sevgilisinden Zeynep Talu'ya hakaret yağmuru
Eski eşinin yeni sevgilisinden Zeynep Talu'ya hakaret yağmuru Ünlü söz yazarı Zeynep Talu ile Galatasaray eski yöneticilerinden Confetti Tekstil'in kurucu ortağı Özcan Çetinsoy, şiddetli geçimsizlik ve fikir ayrılıkları yaşadıklarını belirterek tek celsede boşanmıştı.
Eski eltisine hakaret eden Ece Erken'in 2,5 yıl hapsi isteniyor!
Eski eltisine hakaret eden Ece Erken'in 2,5 yıl hapsi isteniyor! Bir zamanların ünlü televizyon yıldızlarından Ece Erken, kavgalı olduğu eski eltisi Güldeniz Uçar hakkında yaptığı “Lezbiyen midir nedir, ne haltsa, geri zekalı” şeklindeki paylaşım nedeniyle yargılanacak. Erken’in 2.5 yıla kadar hapsi isteniyor...
Okan Bayülgen'in 'geri zekalı' davasında yeni gelişme
Okan Bayülgen'in 'geri zekalı' davasında yeni gelişme Youtuber Muhammet Çumanoğlu, sunucu Okan Bayülgen hakkında, "hakaret" suçunu işlediği gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunmuştu.
Aslı Turanlı hakaret davası açtı
Aslı Turanlı hakaret davası açtı Sunucu ve oyuncu Aslı Turanlı, kendisine 'Metres' diyen kadını affetmedi. 4 yıla kadar hapsi istenen genç kadın, Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.
Nilüfer Aydan’a ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ten 11 ay hapis cezası
Nilüfer Aydan’a ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ten 11 ay hapis cezası Sosyal medya paylaşımları nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret suçundan yargılanan Nilüfer Aydan ismiyle tanınan 80 yaşındaki usta oyuncu Aydan Canbula, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ceza 5 yıl süreyle ertelendi.
Ece Erken Alp Kılınç'ı affetmedi
Ece Erken Alp Kılınç'ı affetmedi Ece Erken, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlamış, geçen yıl yaşadığı bir olaya sinirlenen Erken, sevgilisine ait olan araçların dikiz aynalarını parçalamıştı.